040119
Švietimas

Kauno Suzukio pradinės mokyklos priešmokyklinukai dirba su programėle Seesaw

Kauno Suzukio pradinės mokyklos priešmokyklinukai ankstyvų pavasario atostogų metu mokosi įsisavinti virtualaus bendravimo su mokytojomis galimybėms ir siunčia joms savo darbeliai programėle Seesaw.
„Bendravimas su šeimomis nenutrūko, nes idėjų ugdymui vaikams visą dieną būnant namie gali pritrūkti ir išradingiausiems tėvams“, – kalbėjo mokyklos direktorė Dr. Dėja Aukštkalnytė. Išsiskirdami prieš dvi savaites nusprendėm, kad dar nesam pavargę po žiemos atostogų savaitės ir galim atlikti bent po keletą užduotėlių kasdien. Iššūkis – ne jas atlikti, bet užtikrinti grįžtamąjį ryšį, tėvų užimtumui ir nerimui dėl karantino išaugus tikriausiai kelis kartus.

040118

Per dvi savaites išbandytos bent kelios internetinės komunikacijos programos, tokios kaip Hangout meet, Zoom, ar paprastasis Messenger’is. Bet bendrauti tiesiogiai virtualiose erdvėse – viena, o matyti ir vertinti mažųjų darbelius – visai kas kita. Tačiau išmaniosios mūsų mokytojos jau prieš metus (žinoma, ne be europinės patirties švietimo mainų Erasmus + kursuose) buvo išbandžiusios taikomąsias programėles patiems mažiausiems. Ypač patiko Seesaw, kurioje ne tik stebime vaikų darbų progresą, bet ir linksmai bei aktyviai bendraujame su visai prisijungusiais jų šeimos nariais.
Karantino iššūkis priimtas!”

Šaltinis: Kauno Suzukio pradinės mokykla

Parašykite komentarą