Naudinga žinoti

  Kauno startuolių programai – investuotojų dėmesys ir vertingi prizai

Ar norėtumėte aštuonias savaites dirbti su dešimtimis mentorių, visą dėmesį skiriančių jūsų startuoliškos idėjos auginimui? Nemokamai suteikiamose patalpose diskutuoti su savo srities asais, turinčiais ne tik daug jums reikalingų žinių, bet ir vertingų pažinčių? O programos pabaigoje – gauti realias galimybes pritraukti investicijas ir startuolišką idėją paversti realiu produktu?

Būtent tai siūlo novatoriškų idėjų kalvė – Kauno startuolių programa, organizuojanti pirmąją ir vienintelę tokio tipo verslo auginimo platformą – startuolių akceleratorių. Dar viena puiki naujiena: galimybė trims atrinktiems startuoliams dalyvauti akceleratoriaus partnerių – „WiseGuys” – organizuojamoje stovykloje Startup Wise Guys boot camp.

Iki registracijos į Kauno startuolių akceleratorių pabaigos liko vos kelios dienos (registracija baigiasi rugsėjo 24 d.), tad delsiantiems ir svarstantiems tikrai verta suskubti: nes tai unikali galimybė savo produktą sukūrusiems startuoliams gauti neįkainojamos patirties ir užmegzti svarbias pažintis tolimesnei verslo plėtrai. Aštuonias savaites startuoliai diena iš dienos dirbs išvien su daugiau nei keturiasdešimčia mentorių, gilindamiesi į jiems aktualias temas. Akceleratoriaus mentoriai – puikiai startuolių niuansus žinantys ekspertai, patys užauginę ar padėję užauginti ne vieną sėkmingą startuolį. Todėl dalyviai turės progą išsigryninti savo produkto pristatymą, apsibrėžti tikslines rinkas, parengti įgyvendinamą plėtros strategiją, sužinos, kaip efektyviai parduoti ir reklamuoti savo produktą, gaus vertingų patarimų, kaip planuotis finansus, ir įgis teisinių žinių, padėsiančių apsisaugoti nuo galimų rizikų. Akceleratoriaus tikslas: padėti pradedantiesiems startuoliams pasiruošti varžytis rinkoje dėl investicijų, o jau pažengusiems – užtikrinti efektyvų verslo vystymą.

Ne atsitiktinai Kauno startuolių akceleratoriumi susidomėjo ir Verslo angelų fondas. Jo atstovai nuo pat akceleratoriaus pradžios įsitrauks į veiklas, vertins startuolius ir dalyvaus finaliniame renginyje, po kurio labiausiai patikusius startuolius pakvies pradėti derybas dėl investavimo.

Geriausiems – galimybė laimėti 20 000 Eur investiciją 

Geriausi startuoliai bus pakviesti į tarptautinį akceleratorių, skirtą brandiems startuoliams, ieškantiems pagalbos plečiantis į kitas rinkas. O trims perspektyviausiems startuoliams renginio partneris „WiseGuys” dovanos galimybę sudalyvauti ambicingame ir unikaliame tarptautiniame renginyje – dviejų dienų intensyvioje stovykloje Startup Wise Guys boot camp, paprastai pritraukiančioje labai stiprius specialistus ir padedančioje užmegzti vertingus kontaktus.

Pirmąją stovyklos dieną mentoriai, turintys įspūdingą patirtį auginant startuolius, padės gludinti įgūdžius: mokys, kaip prisistatyti investuotojams, kaip apginti savo idėją, parodyti jos inovatyvumą ir reikalingumą.

Antrąją dieną vyks greitieji susitikimai su komisija, kurių metu startuoliai turės pristatyti savo produktą, verslo idėją ir sužavėti komisiją.

Iš viso Startup Wise Guys boot camp stovykloje varžysis 25 startuoliai, iš kurių sėkmingiausias gaus 20 000 Eur investiciją.

 

Aplikuoti į Kauno startuolių akceleratorių galite iki rugsėjo 24 d., 23:59 val.

Parašykite komentarą