policiha Monte Pacis 1
Žmonės

Kauno pareigūnė: tai pagarba istorijai, dabarčiai ir ateičiai

„Pagarba istorijai, dabarčiai ir ateičiai, atsakomybė prieš vadovus ir kolektyvą, jaudulys bei džiaugsmas. Į šiuos žodžius sutelpa visa tai, ką jaučiu turėdama galimybę tarnauti Tėvynei“, – teigia Kauno apskrities policijos pareigūnė Šarūnė Dzimidaitė, gavusi apdovanojimą už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams artėjančios Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, ir Tautiškos giesmės dienos proga ketvirtadienį svetingumo komplekse „Monte Pacis“ iškilmingai įteikti apdovanojimai.

„Tai labai didelis įsipareigojimas, nuolatinis santykis su žmonėmis, o ne tik vilkima uniforma. Tačiau, kai labai myli savo darbą, matai greta esančius autoritetus, kurie motyvuoja, skatina judėti pirmyn, nepasiduoti, supranti, kad esi tinkamoje vietoje. Tuomet neskaičiuoji darbo valandų, nori padėti kitam, nes matai prasmę“, – teigia Š. Dzimidaitė paklausta, ką jai reiškia policijos pareigūnės darbas, galimybė tarnauti gimtinei ir jos žmonėms. Pareigūnė džiaugėsi, kad Kauno apskrityje turi daug kolegų, kurie yra tikrai puikūs specialistai. Tai įrodė liepos 4-ąją policijos pareigūnams įteiktų apdovanojimų gausa – daugiau nei 60 Kauno apskrities policijos pareigūnų tarė „Tėvynės labui“.

Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga šventinio renginio metu dėkojo pareigūnams už jų tarnybą bei linkėjo nepamiršti istorijos, puoselėti tradicijas, kadangi būtent jos apjungia visus pasaulio lietuvius. „Monte Pacis“ svetingumo komplekso vadovė Indra Ramanauskienė, sveikindama visus susirinkusius į šventę, džiaugėsi matydama tokį gausų būrį pareigūnų ir juokavo,  esanti tą akimirką saugiausioje vietoje. Ypatingą šventinę atmosferą padėjo sukurti užburiančiai skambančios akordeonų melodijos, kurias dovanojo akordeonistai Dominykas Zubrickas, Alma Petrauskaitė ir Rūta Jukavičiūtė.

 

Parašykite komentarą