Miestas

Kauno pareigūnai sveikino gyventojus pasirinkusius kelionę ne automobiliu

Nors Tarptautinė diena be automobilio minima šeštadienį, jau šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sveikina visus gyventojus, vykstančius viešuoju transportu, dviračiais bei pėsčiomis. Taip siekiama ne tik pradžiuginti gyventojus, bet ir atkreipti jų dėmesį į Kelių eismo taisyklių laikymosi svarbą.

Įvairiose Kauno miesto vietose, pareigūnai gyventojams dovanojo mažas, tačiau labai reikšmingas dovanas – atšvaitus. Prevenciškai bendraudami su žmonėmis, ragino atšvaitą užsisegti taisyklingai – dešiniajame šone, o ne dėti į rankinę ar švarko kišenę. Mažiesiems eismo dalyviams, kad nuotaikos būtų dar smagesnės,įteikti ryškiaspalviai balionai. Pareigūnai džiaugiasi, jog šiemet per pirmąsias dvi mokslo metų savaites, kuomet budėjo prie pėsčiųjų perėjų, esančių prie ugdymo įstaigų, Kaune nebuvo sužeistas nei vienas mažametis moksleivis.

„Žmonės vykdami viešuoju transportu, taip pat kaip ir pėsčiomis, ar dviračiais ne tik dar labiau tausoja aplinką ir ekologiją, bet ir prisideda prie spūsčių mažinimo. Ne paslaptis, jog didelis automobilių srautas, intensyvus eismas mažiau patyrusiam vairuotojui gali tapti ir priežastimi eismo įvykiui kilti. Kelyje privalome būti visi vieni kitiems pakantūs ir laikytis taisyklių“,- teigia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos  viršininkas Vigintas Lukošius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai visiems eismo dalyviams, tiek automobilių vairuotojams, tiek viešojo transporto naudotojams, tiek pėstiesiems bei dviratininkams linki kantrybės, atidumo ir saugaus kelio!

Parašykite komentarą