Miestas

Kauno pareigūnai: „sąvoką „padėti“ suprantame kiek plačiau“

 

Šiandien Kaune vykusiame Nacionalinio kraujo centro organizuotame renginyje, skirto neatlygintinai kraujo donorystei, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – Kauno apskr. VPK) sulaukė kraujo centro atstovų padėkos, tačiau pareigūnai to nesureikšmina. Pasak jų, kiekvienas gyventojas, turintis galimybę duoti kraują, turėtų tapti neatlygintinu kraujo donoru.

Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai suprasdami, kokia reikalinga kraujo donorystė, nuolatos organizuoja išvykas į Kauno klinikų kraujo centrą. Tokia išvyka buvo organizuota ir praėjusią savaitę, ketvirtadienį, liepos 12 d. – gausus būrys Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnų susirinko Kauno klinikų kraujo centre tam, jog taptų neatlygintinais kraujo donorais.

„Mes visuomet vadovaujamės principu – ginti, saugoti, padėti. Ne tik suteikiame pagalbą, giname silpnesnius, saugome nuo nelaimių, bet ir padedame į bėdą papuolusiems asmenims, tokia mūsų pareiga. Džiugu, kad daugelis kolegų sąvoką „padėti“ suprantame kiek plačiau ir tikrai noriai vykstame į kraujo donorystės centrus. Tai puiki galimybė padėti žmonėms, o ypač žinant, jog tokia pagalba itin reikalinga daugeliui žmonių – tapti neatlygintinais kraujo donorais didelė garbė ir malonumas“,- sakė Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai.

Tai jau ne pirmoji kraujo donorystės akcija, prie kurios noriai visuomet prisideda pareigūnai. Daug laiko ir jėgų nereikalaujantis, tačiau be galo reikšmingas darbas yra dar viena maža dalis, kuria pareigūnai stengiasi padėti kitiems ir ragina prie šio kilnaus darbo prisidėti ir kitus.

 

Parašykite komentarą