Kaunas 4
Kultūra

Kauno meno leidinių mugė „Kaunas Art Book Fair“ skelbia atvirą kvietimą dalyvauti renginyje

Šiemet Lietuvos ir Kauno meno lauką papildys nauja inciatyva – pirmoji Kauno meno leidinių mugė „Kaunas Art Book Fair“. Kai Lietuvos meno leidinių pristatymas užsienio mugėse jau tapo įprastu reiškiniu, Kauno meno leidinių mugė siekia Kauną ir Lietuvą tarptautiniame leidybos žemėlapyje pažymėti kaip svarbų atradimų ir tinklaveikos tašką. Tai – Kauno fotografijos galerijos ir knygyno „Six Chairs Books“ inicijuojamas renginys, kuriuo siekiama aktyvinti meno leidybos lauką ir kelti meninės knygos turinio ir dizaino vertės klausimus. Mugė vyks 2019 m. lapkričio 16–17 d. Kauno fotografijos galerijoje.

Šioje mugėje jungsis kelios renginių kryptys, kuriomis įvairiapusiškai pristatomi ir analizuojami leidybos procesai. Renginyje leidinius pristatyti ir pardavinėti kviečiami leidėjai, menininkai, kolekcionieriai, knygynai bei kitos iniciatyvos iš Lietuvos ir užsienio šalių. Mugę papildys knygų paroda, paskaitos, diskusijos, knygų pristatymai ir pasirašymai, knygų kūrimo dirbtuvės. Šia iniciatyva siekiama auginti ir puoselėti tiek meno knygų skaitytojų, žiūrovų, tiek leidėjų, kūrėjų bendruomenę Lietuvoje, sukuriant platformą susitikimui ir dialogui su plačiąja visuomene. Renginys publikai atviras ir nemokamas.

Renginio kryptį atspindintys raktiniai žodžiai: meno albumai, fotografijos knygos, zinai, žurnalai, katalogai, maži tiražai, nepriklausoma leidyba ir savilaida, laisvė eksperimentuoti ir kurti, forma ne tik turinys, popierius ir poligrafija, paraštės ir paribiai.

Informacija mugės dalyviams:

Dalyvio anketa: https://forms.gle/kwhtL6GqBNCuyQmv9

Kvietimas atviras iki rugsėjo 16 d.

Su atrinktais dalyviais bus susisiekta iki rugsėjo 30 d.

 

Kaunas Art Book Fair organizuoja Kauno fotografijos galerija

Edukacinę programą kuruoja „Six Chairs Books“

Renginį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

 

Parašykite komentarą