Miestas

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje  svarbūs mokymai specialistams

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinika kartu su Europos Ginekologinės chirurgijos akademija bei su viena žymiausių minimaliai invazinės chirurgijos instrumentų gamintoja Karl Storz kompanija š. m. spalio 22-23 dienomis organizuoja tarptautinę konferenciją ir praktinius mokymus „Wisdom of failure” („Klaidos išmintis”).

Konferencijos tikslas – aptarti aktualias endoskopinės chirurgijos ginekologijoje temas, galimas klaidas ir jų išvengimo būdus, siekiant saugios ir kokybiškos paslaugos visuose ginekologijos stacionaruose.

Praktiniuose mokymuose gydytojai, naudodamiesi specialiais simuliatoriais, tobulins endoskopinės technikos psichomotorinius įgūdžius, sieks kokybiško jų atlikimo per galimai trumpiausią laiką.

Kaip teigia Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė prof. Rūta Jolanta Nadišauskienė, jau niekas neabejoja minimaliai invazinės chirurgijos privalumais, tačiau specifiniai jos įgūdžiai turi būti įgyjami naudojant simuliacijos technikas, tam kad klinikinėje praktikoje gydytojas užtikrintai mokėtų ir galėtų atlikti visus reikiamus operacinius veiksmus.

Europos Ginekologinės chirurgijos akademija – tai organizacija sukūrusi standartizuotą endoskopinės chirurgijos įgūdžių mokymo programą, kuri nuo 2012 m. akredituota Europos gydytojų organizacijos. ​

Parašykite komentarą