Laimės daržas Kaune Pūkuotas vėjas foto
Kultūra

Kauno fotografijos galerija šiemet antrąkart dalyvaus Printed Matter

Kauno fotografijos galerija šiemet antrąkart dalyvaus Printed Matter meno leidinių mugėje. Pastaruosius kelerius metus Nujorke ir Los Andžele, JAV, vykusios Printed Matter  mugės šiemet jungiasi į vieną virtualią, lankytojams iš viso pasaulio prieinamą, mugę, kuri skaitmeninėje erdvėje vyks vasario 24-28 d.

Šiemet virtualiai vyksiančioje Printed Matter mugėje dalyvaus per 400 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių. Mugė veiks penkias dienas, kurių metu jos lankytojai galės susipažinti ir įsigyti knygų iš viso pasaulio. Mugės metu taip pat bus galima tiesiogiai susirašinėti su menininkais ir leidėjais, lankytis virtualiose renginiuose, klausyti gyvų ir įrašytų programų, žaisti žaidimus, stebėti įvairių muzikantų pasirodymus ir mėgautis kitomis mugės siūlomomis pramogomis, taip remiant nepriklausomas meninės kūrybos ir leidybos praktikas.

Specialiai renginiui sukurtoje internetinę mugės svetainę bus galima aplankyti kompiuterio arba telefono pagalba. Kiekvienas mugės dalyvis joje pristatys personalizuotą svetainę su informacija apie naujausius ir aktualiausius savo leidinius. Kauno fotografijos galeriją mugėje galima aplankyti adresu: https://kaunasgallery.pmvabf.org/

Mugė prasidės vasario 24 d. Kviečiame nepraleisti mugės organizatorių rengiamų muzikinių pasirodymų, interaktyvių užsiėmimų ir kitų įdomių atidarymo veiklų, į kurias registruotis galima renginio svetainėje.

Mugės ir ją lydinčių renginių lankymas nemokamas ir vyks internetu.

Kada? Vasario 24-28 d. (Su Kauno fotografijos galerijos komanda tiesiogiai bendrauti rašant žinutes bus galima 10-20 val. Lietuvos laiku)

Kur? https://pmvabf.org
Renginį organizuoja: Printed Matter, Inc.

Kauno fotografijos galerijos dalyvavimą mugėje iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Parašykite komentarą