susitikime bibliotekoje 2019
Kultūra

  Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia pasinerti į istorijų pasaulį

Kasdien mes žavimės įvairiausiomis istorijomis – apie įdomių žmonių gyvenimą, nepamirštamas keliones, populiarius kino filmų scenarijus ar knygų puslapiuose glūdinčias istorijas. Kiekviena kasdien matoma detalė slepia savo istoriją. O kokia yra Tavo istorija?

Šiemet Kauno apskrities viešosios bibliotekos renginių ciklas „Susitikime bibliotekoje“ kviečia pasinerti į ISTORIJŲ pasaulį. Biblioteka lankytojus kvies ne tik papasakoti savo istoriją apie santykį su knyga, bet ir atrasti istorijas bibliotekos knygų klubo susitikimų metu, per edukacijas, renginius ir kino filmus.

Jau antrą sezoną renginių programoje rasite didžiulio populiarumo sulaukusius kino vakarus „Izraelio kinas Tavo mieste“. Rodysime tokius filmus, kaip „Buvau kadaise“ (rež. Avi Nesher, 2010), „Testamentas“ (rež. Amichai Greenberg, 2017), „Obuoliai iš dykumos“ (rež. Arik Lubetzki, Matti Harari, 2014), „Raudoni lapai“ (rež. Bazi Gete) ir kt. Spalio mėn. startuos „Kauno atminties ekranai“ – kino vakarų ciklas su diskusijų paskaitomis apie Kauno vaizdinius ir reikšmes kine. Pirmasis filmas – „Tumo kodeksas“ (rež. Eimantas Belickas, 2018).

Rugsėjo 21 d. biblioteka pakvies į ekskursiją „Pažink Europos kultūros paveldą: laikinosios sostinės gyvenimo atspindžiai buvusiuose Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose“. Ekskursijos metu ne tik turėsite galimybę susipažinti su V. Landsbergio-Žemkalnio projektuotų rūmų architektūra ir istorija, bet ir trumpam nusikelti į tarpukario Kauną ir pasinerti į laikinosios sostinės kasdienybę. O visus besidominčius biblioteka ir jos istorija sudomins populiarumo sulaukusi ir abejingų nepaliekanti ekskursija po Kauno apskrities viešąją biblioteką. Juk kas nenori susipažinti su daugiau kaip 0,5 mln. skaitytojams nematomų ir saugomų bibliotekos bokšte knygų?

P.S. Spalio 1 d. biblioteka švęs savo 69 metų gimtadienį. Ateikite švęsti kartu, nes jūsų lauks daug netikėtų siurprizų.

Iki susitikimo bibliotekoje!

„Susitikime bibliotekoje” renginių programa nuolat atnaujinama. Sekite naujienas www.kvb.lt.

Parašykite komentarą