Naudinga žinoti

Kaunietės eksperimentas sukėlė internautų pasipiktinimą

“Tokios reakcijos tikrai nesitikėjau! Savo įspūdžiais pasidalinau nuoširdžiai, bet po piktų komentarų lavinos viską teko ištrinti…”, – kaunoaleja.lt portalui pasakojo kaunietė Džiuljeta.

Ji su vyru nutarė surengti nedidelį eksperimentą atostogų tema.

“Ar tikrai Turkijoje ilsėtis – pigiau?”, – svarstė moteris.

Palangoje ji užsisakė apartamentus, greta kurių yra ir nedidelis baseinas su gultais.

“Visą tai aprašiau įvardindama kaip atostogas su “viskas įskaičiuota”. Tačiau komentatoriai pasipiktino tuo, kad tokio maitinimo tipo Lietuvoje niekas netiekia, todėl, net užsisakius brangiausią viešbutį, vis tiek tektų save varžyti. Na, o man atrodo, kad savęs neribojau ir tikrai visko pakako”, – pasakojo kaunietė.

Štai kaip Džiuljeta paskaičiavo savo atostogų vertę:

“Iš tikro matematika paprasta. Mašina su dujom pirmyn atgal viso 40 eurų. Butas su baseinu, gultai prie baseino, kepsninės , pavėsinės, TV, virtuvė, didelė nuosava terasa 40×5=200. Pusryčiai namie – dribsniai, kiaušiniai, kas įprasta apie 2 eurai, pietūs kavinėje 4-5 eurai dienos pietūs, vakarienė salotos su vištiena ar krevetės + vyno taurė apie 10 eurų geresnes klasės kavinėje. Jūra, saulė dviračiai nemokamai – savi. Viso sudėjus gaunasi nedidelė suma”.

Iš viso šešių dienų atostogoms dviems asmenims Lietuvos pajūryje ji išleido apie 390 eurų – apartamentams, maistui, kurui.

kaunoaleja.lt redakcija pasidomėjo šiuo metu galiojančiomis kelionių kainomis į Turkiją. Mėnesio pabaigoje 8 naktis itin kukliame viešbutyje Antalijoje (kuris atitiktų Džiuljetos išsirinktus apartamentus Palangoje, tik kambariai būtų ne du, o vienas itin mažas) būtų galima praleisti už 205 eurus asmeniui. Maitinimas į kainą neįskaičiuotas.

Su pusryčiais ir vakariene (be gėrimų) kuklaus viešbučio kaina yra asmeniui nuo 239 eurų. Tokio pat apgyvendinimo su “viskas įskaičiuota” maitinimo tipu vertė asmeniui siekia nuo 335 eurų.

“Į Palangą galėjome paimti ir du vaikus. Jie 35 kvadratinių metrų apartamente būtų įsikūrę be vargo. Ir netgi turėtume atskirus kambarius. O vykstant į Turkiją už vaiko nuo 2 metų lėktuvo bilietą reikia mokėti pilną kainą”, – sakė kaunietė.

Ji pridūrė dažnai keliaujanti po užsienį, tik dažnai ieškanti pasiūlymų “už protingą kainą”.

“Liepą nusipirkau bilietus į Norvegiją už 19 eurų į priekį ir atgal 27 eurai. Kaip kaina lėktuvo? O rugpjūtį turiu bilietus į Maroką 27 eurai į priekį 80 atgal. Mėgstu pigiau nei visi atostogauti”, – šypsojosi Džiuljeta, atvirai prisipažinusi, jog besitikėjusi, kad jos patirtis kam nors pravers, o ne sukels pykčio bangą.

Moteris patikino įvairius eksperimentus atliekanti ir kelionių į užsienį metu, nes jai visuomet smalsu, ar tai, kas viešai skelbiama, tikrai yra tiesa.

“Nors kartais mėgstame tiesiog pasilepinti ir 5 žvaigždučių viešbučiuose”, – sakė pašnekovė.

 

Parašykite komentarą