Žmonės

Kaunietė Eglė Straleckaitė – Daugėlė gimtadienį švenčia ir Latvijoje, ir Ispanijoje

Žinoma šokėja Eglė Straleckaitė Daugėlė, šiandien švenčianti savo 26 – ąjį gimtadienį, nusprendė dalį birželio skirti kelionėms. Neseniai ji su dukryte Vakare kelias dienas praleido Lietuvos – Latvijos pasienyje įsikūrusiuose svečių namuose „Skrablas“, o šią savaitę sukaktuvininkė lepinsis Ispanijos saule bei paplūdimiais.

„Visi tiek keliauja… Atėjo laikas ir man!“, – juokaudama apie išvyką į Barseloną kalbėjo E. Straleckaitė – Daugėlė.

Ji itin brangina laiką, praleidžiamą su savo pirmagime, todėl gerai įsiminė poilsį Latvijos pajūryje. Ilgas, erdvus ir tuščias paplūdimys, svečių namai greta jūros, daug vietos, kur žaisti vaikui, gardus maistas restorane – visu tuo Eglė mėgavosi „Skrable“.

„Nuo Šventosios svečių namai nutolę gal 15 kilometrų. Tad, tai tikrai netoli“, – sakė pašnekovė.

Svečių namuose yra keli kubilai, iš kurių viename maudydamasis gali gėrėtis saulėlydžiu ir jūra. Taip pat – pirtis, teniso kortai, krepšinio aikštelė.

Žinoma, aktualiausia Eglei buvo pramogos Vakarei, kurių svečių namuose taip pat užteko.

E.Straleckaitei – Daugėlei įspūdį paliko ir ilgi bei gausūs pusryčiai, kuomet galima mėgautis šviežia keptomis bandelėmis, natūraliomis citrusinių vaisių sultimis, gera kava, lašiša, kiaušiniene ir kitais gardėsiais. „Skrablo“ restorane pietums ir vakarienei galima visada užsisakyti šviežios žuvies ar jūros gėrybių.

„Ispanijoje laukia kitokios, bet ne mažiau įspūdingos atostogos“, – įsitikinusi Eglė.

 

Parašykite komentarą