studentai
Miestas

Kauniečių abiturientų kraityje – aukščiausi pasiekimai

Kauno mokyklų ir gimnazijų abiturientai šiųmečiuose brandos egzaminuose pademonstravo išskirtinę „sportinę formą“. Skaičiuojant atskirų dalykų rezultatus, iš viso 409 darbai įvertinti šimtukais. Tai daugiau kaip penktadalis aukščiausių įvertinimų visos šalies mastu. Iš viso šimtukus gavo 296 kauniečiai.

Daugiau kaip pusė šimtukų – iš anglų kalbos egzamino (235). Toliau rikiuojasi informacinės technologijos (52), matematika (51) bei lietuvių kalba ir literatūra (22). Maksimaliu balų skaičiumi taip pat įvertinti biologijos (13 šimtukų), chemijos (12), rusų kalbos (6), fizikos ir geografijos (po 5) bei istorijos (3) kauniečių laikyti brandos egzaminai.

Net penki Kauno abiturientai pelnė po 5 šimtukus. Tokių išskirtinių pasiekimų visoje Lietuvoje šiemet buvo vos devyni. Du kauniečiai gavo po 4 šimtukus, o 21 mokyklą baigę dvyliktokai surinko po 3 šimtukus, dar 45 abiturientų „sąskaitose“ – po 2 šimtabalius įvertinimus.

„Tokie aukšti rezultatai džiugina ir skatina išlaikyti tą įgytą pagreitį švietimo srityje, o tuo pačiu nubrėžia gan aiškias gaires, kur reikėtų pasitempti ir skirti daugiau dėmesio. Kaunas ir toliau laikosi principo, kad ugdymo procesai miesto mokyklose turi būti ne vien rezultatyvūs, bet ir šiuolaikiški, turiningi bei patrauklūs.

Visiems šimtukus gavusiems Kauno abiturientams bei juos parengusiems mokytojams įteikti mero padėkos raštai, o 3 ir daugiau šimtukų pelniusiems – atminimo dovanos – parkeriai.

Parašykite komentarą