Kinas 18
Miestas

Kauniečiai įvertino – „ŽMONĖS Cinema drive-in“ jau turi gerbėjų

„ŽMONĖS Cinema drive-in“ projektas penktadienio vakare startavo Kaune – „Žalgirio“ arenos prieigose kino gerbėjai galėjo išvysti net dvi kino juostas. 

Neįprasta pramoga pirmųjų lankytojų arenos pirmojo aukšto stovėjimo aikštelėje sulaukė prieš 18 valandą – likus pusvalandžiui iki seanso, pristatančio Lietuvos krepšinio istoriją bei jos grandus. Tarp riedančiųjų į nurodytas transporto priemonių parkavimo vietas buvo ir ne vienas „Žalgirio“ komandos aistruolis – apie tai bylojo mašinose buvusi krepšinio atributika ar ja puoštos apsauginės kaukės, kepurės, marškinėliai. Žiūrėdami filmą kauniečiai negalėjo atsidaryti automobilių langų, išlipti iš transporto priemonių. Iš anksto pranešta – į „Cinema drive – in“ erdvę gali patekti automobiliai, kuriuose ne daugiau nei po du keleivius. Žiūrovai taip pat raginti laikytis ir kitų karantino metu keliamų reikalavimų – dengti veidus, turėti dezinfekavimo skysčio.

Tarp seansų buvo valandos pertrauka, o abiejų filmų pradžią paskelbė žinomas žurnalistas Edmundas Jakilaitis ir pati publika, paraginta kino teatro po atviru dangumi atidarymą „paskelbti“ spaudžiant mašinų garso signalus. Prieš vakarinį seansą, į kurį susirinko ir daugiau publikos, Kauno padangę taip pat nušvietė fejerverkas.

Planuojama, kad „ŽMONĖS Cinema drive-in“ projektas kauniečius beveik kasdien džiugins bent porą mėnesių. Šį šeštadienį kino gerbėjai galės pasimėgauti dviem filmais – „Trys milijonai eurų“ ir „John Wick“. Bilietas automobiliui kainuoja 13 eurų. Vienu metu filmus prie „Žalgirio“ arenos gali žiūrėti apie 320 žiūrovų.

Parašykite komentarą