Pramogos

Kauniečiai išmėgino naują pramogą – to iki šiol upių mieste niekas pasiūlęs nebuvo

„Laivas „Perlas“ taps pirmąja plaukiančia muzikine estrada Kauno upių santakoje! Tai visiškai naujos formos renginys miesto pramogų pasaulyje. Melodingas amerikietiškas retro, temperamentingas ispaniškas šansonas, romantiška bossanova, nostalgiškas vintage… Jei Jūs romantiški karališkų saulėlydžių gerbėjai, tai – Jums!“, – prieš keletą dienų savo socialiniuose tinkluose draugams bei gerbėjams rašė dainininkė Jurgita Matulevičiūtė, žinoma Mari Ver sceniniu pseudonimu.

Istorinis kultūrinis įvykis, anot jos, jau įvyko ir sulaukė didžiulio dėmesio. Pasak atlikėjos, iki šiol Kaune, apsuptame dviejų didžiausių Lietuvos upių, paplaukioti laivu klausantis gyvos muzikos buvo įmanoma tik pačiam užsisakius visas vietas jame bei pasamdžius atlikėją.

„Prieš metus vaikščiodama Nemuno pakrante svajojau, jog būtų nepaprastai jausminga, artima ir emocionalu surengti koncertą plaukiančiame laive. Ir troškimas išsipildė! Koncertas ant vandens turi savos magijos ir tai pajuto visi pirmojo muzikinio kruizo keleiviai!“, – sakė J. Matulevičiūtė, pridurdama, jog tokie pasirodymai daugelyje pasaulio didmiesčių yra nebe staigmena, o įprastas reiškinys, džiuginantis norinčiuosius gilių įspūdžių.

Dainininkės teigimu, planuojama, kad pasiplaukiojimai upe skambant gyvai muzikai taps nuolatine Kauno pramogų pasaulio dalimi.

Parašykite komentarą