278464690 407194487882726 5475139768798459531 n e1652510821979
Pramogos

Kaune vakarėlį įkaitinsianti viena gražiausių didžėjų pasaulyje Ana: „Scenoje turi būti ne tik gražus, bet ir talentingas“

Didžėja iš Ukrainos Ana Bogdanova, gebėjimais, kūryba bei drąsa jau tapusi gerų vakarėlių simboliu savo gimtinėje, gegužės 14 d., šeštadienį, debiutuos ir Kauno naktiniame klube „Mistika“. Įspūdingos išvaizdos mergina atvira – ji puikiai žino, ko reikia šou pasauliui ir tą jam įteikia su malonumu.

27 – erių Ana šokiais ir dainavimu domisi bei užsiima nuo vaikystės. Savo jėgas ji jau išmėgino ir vieno muzikinio šou atrankoje Ukrainoje.

Drąsi ir charizmatiška mergina ne kartą dalyvavo fotosesijose, madų ar produktų pristatymuose.

 „Prieš kelerius metus pajutau, jog šiame gyvenimo etape labiausiai noriu būti vakarėlių sukūryje ir kurti jų atmosferą. Man svarbu žmonėms dovanoti įsimintinas akimirkas“, – sako DJ mokyklą gimtinėje baigusi ir jau su  lietuviškosios „Atik Esup DJ“ Kaune tradicijomis susipažinusi Ana.

Savo pasirodymuose ji „įdarbina“ ne tik kitų autorių, bet ir savo pačios kurtą muziką.

„Balmusic“ Lietuvoje atstovaujama didžėja įsitikinusi – scenai reikalingas tiek atlikėjo talentas, tiek išvaizda. Ana neslepia – sukurti norimą efektą jai padėjo ir plastikos chirurgai, atlikę krūtinės bei nosies operacijas.

Aštrių diskusijų dėl į pramogų pasaulio vandenis neriančios merginos noro išsiskirti iš minios šeimoje buvo daug, bet visos baigėsi jos pergale – po kurio laiko mama bei sesuo pritarė jos planams.

„Kai tiksliai žinai, ką ir kodėl darai, kitiems prieštarauti tau tampa labai sunku“, – šypsosi didžėja.

Kol kas apie rimtus santykius ir šeimą Ana negalvoja ir, sekdama garsiausių pasaulio didžėjų pavyzdžiu, tikisi, jog vakarėliuose groti galės dar ilgai.  

Parašykite komentarą