Raudondvario pl 1
Miestas

Kaune netoli Lampėdžio pradės kilti naujas išskirtinės architektūros kvartalas

Kaune planuojamas naujas, išskirtinės architektūros gyvenamojo būsto kvartalas. Anot projektą įgyvendinsiančios įmonės „Centromera“ atstovės, įkvepiančioje vietoje netoli Lampėdžio ežero iškilsiantis kvartalas stebins neįprasta architektūra ir ypatinga sinergija su gamta.

Įmonė visai neseniai įsigijo beveik 2 ha sklypą Žemutiniuose Kaniūkuose. Nuo jo iki kauniečių pamėgto Lampėdžio ežero – vos kiek daugiau nei 500 m. Sklypas plyti tarp Raudondvario pl., Įkalnės ir Ramybės gatvių.

„Tai bus vienas įspūdingiausių mūsų įgyvendintų projektų, išskirtinės architektūros, patrauklaus ploto ir išplanavimo būstų kvartalas, darniai sugyvenantis su čia pat esančia gamta.

Vieta išties labai graži. Netoliese poilsiui ir pasivaikščiojimams puikiai tinkantis Lampėdis bei nedidelis pušynėlis. Taip pat iš čia yra puikus susisiekimas su miesto centru automobiliu ar visuomeniniu transportu per vieną iš pagrindinių miesto arterijų – Raudondvario plentą“, – sakė „Centromeros“ atstovė Vaida Šidlauskienė.

Planuojama projekto įgyvendinimo pradžia – 2020 metai. Pabaigus kvartalo statybas čia iš viso turėtų būti daugiau nei 10 tūkst. kv. m. gyvenamojo ploto.

Penkioliktus veiklos metus skaičiuojanti NT projektų plėtotoja „Centromera“ jų Kaune jau įgyvendino 9. Tai išskirtinės architektūros daugiabučiai „Sakura“ Eiguliuose, „Devyni“ Vytėnuose. Taip pat „Vytėnų namai“, „Svajonių alėja“ ir kiti.

Šiuo metu bendrovė dirba ties dešimtuoju projektu – „Parko apartamentų“ kvartalu Aleksote šalia kurio bendrovės lėšomis įrengtas naujausias parkas Kaune.

Įmonė taip pat daug dėmesio skiria ir infrastruktūros sutvarkymui. Be jau minėto parko įrengimo, bendrovė savo lėšomis taip pat yra išasfaltavusi keletą miestui priklausančių gatvių greta savo įgyvendintų projektų.

 

Parašykite komentarą