Naudinga žinoti

Kaune iki metų galo duris atvers 4 naujos koncepcijos pašto skyriai

Kauniečiams ir miesto svečiams netrukus pašto paslaugos bus teikiamos 4 pagal naują koncepciją įrengtuose modernesniuose pašto skyriuose. Pirmas jų lapkričio 15 d., penktadienį, duris atvers prekybos centre „Mega“, o lapkričio 19 d. – prekybos centre „Akropolis“.

„Stebime klientų srautus ir jų poreikius, todėl gausiai lankomus, tačiau senos statybos arba mažesnius pašto skyrius keičiame erdvesniais, įrengtais pagal naują koncepciją ir orientuotais į mūsų klientų patogumą. Investicijoms esame nusimatę daugiau nei 0,5 mln. Eur: į jau veikiančio P. Lukšio g. esančio pašto skyriaus atnaujinimą investavome 185 tūkst. Eur, į kitus 4 pašto skyrius iki metų galo investuosime dar daugiau nei 400 tūkst.“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Be 146 kv. m pašto skyriaus prekybos centre „Mega“ ir 152 kv. m skyriaus prekybos centre „Akropolis“, gruodžio 10 d.  Baltijos g., prekybos centre „Rimi“ atsidarys 112 kv. m pašto skyrius, o gruodžio 17 d. – 103 kv. m pašto skyrius Varnių g., prekybos centre „Rimi“. Savo siuntas atsiimti pašto klientai galės ir gruodį Šilainių HUB atsidarysiančiame pašto „langelyje“.

Naujuose moderniuose pašto skyriuose bus įrengta daugiau klientų aptarnavimo langelių, suprojektuota patogi laukimo salė, įrengta savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Be to, siekiant pašto skyriuje sumažinti eiles, įrengta speciali vieta internetinėje savitarnos sistemoje manosiuntos.post.lt suformuotoms ir iš anksto apmokėtoms siuntoms palikti.

Šis pokytis teigiamai paveiks ne tik pašto klientus, bet ir darbuotojus: naujose patalpose įrengtos patogesnės darbo vietos, kuriose pašto darbuotojai galės greičiau apdoroti pašto siuntas, o klientų aptarnavimo specialistai dirbs atviresnėje aplinkoje, kad galėtų greičiau pagelbėti salėje esantiems klientams.

Parašykite komentarą