viesbutis
Miestas

Kaune duris atvers naujas viešbutis „ibis Styles“

Viešbučių ir svetingumo verslui visame pasaulyje sudėtingu laikotarpiu tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ stiprina savo portfelį Baltijos regione. Tinklas pasirašė sutartį su viešbučių operatoriumi UAB „Doriteksas“ dėl naujo viešbučio valdymo Kaune.

Viešbutis „Magnus Hotel“, priklausantis UAB „Union Finance“, bus pilnai renovuojamas ir 2022 m. gegužę duris atvers kaip „ibis Styles Kaunas“. Siekiant atspindėti sporto svarbą ir tradicijas Kauno mieste, šio viešbučio koncepcija bus paremta sporto motyvais. Viešbučio valdymą planuojama perimti šių metų birželį.

„Accor“ grupei Lietuva yra viena svarbiausių šalių Baltijos regione. Tad džiaugiamės galėdami plėsti savo tinklą ir turistams bei miesto gyventojams pasiūlyti išskirtinę kelionių patirtį ir kūrybiškus „ibis Styles“ dizaino sprendimus. Dar vieno viešbučio plėtra su jau esamais partneriais sustiprins „Accor“ prekės ženklus bei verslo modelį“, – sako Katarzyna Slawinska, „Accor“ plėtros vadovė Lenkijoje ir Baltijos šalyse.

Nuo 2012 m. UAB „Doriteksas“ sėkmingai valdo „ibis Kaunas Centre“ viešbutį. „ibis Kaunas Centre“ buvo pirmasis šio prekės ženklo viešbutis Baltijos regione.

„Džiaugiamės galėdami tęsti sėkmingą ir laiko patikrintą bendradarbiavimą su „Accor“ tinklu. Tikimės, kad šis antrasis su prekių ženklu „ibis Styles“ veikiantis viešbutis Kaune sustiprins modernių viešbučio kambarių pasiūlą antrame pagal dydį Lietuvos mieste. Stipri partnerystė su pasaulyje pirmaujančiu viešbučių tinklu „Accor“, viešbučių operatoriumi „Doriteksas“ ir nekilnojamojo turto savininku „Union Finance“ leis sėkmingai įgyvendinti verslo modelį ir pasiekti norimų rezultatų visoms pusėms“, – dalinasi Aistė Čistovienė, „ibis Kaunas Centre“ ir „ibis Styles Kaunas“ generalinė direktorė.

Devynių aukštų „ibis Styles Kaunas“ viešbutyje svečiai galės įsikurti viename iš 82 modernių ir originalaus dizaino kambarių, veiks restoranas ir konferencijų erdvė. Ant viešbučio stogo bus įrengtas baras, iš kurio atsivers vaizdinga miesto panorama. Viešbutis „Magnus“ yra netoli Kauno senamiesčio ir „Žalgirio“ arenos, todėl tai puiki vieta apsistoti tiek miestą norinčiam pažinti svečiui, tiek sporto aistruoliui.

Kiekvienas „ibis Styles“ viešbutis išsiskiria unikaliu dizainu, paremtu tradicija, istorija ar vietos kultūra. Siekiama, kad viešnagė svečiams suteiktų nepamirštamų įspūdžių bet kuriame pasaulio mieste.

 

Parašykite komentarą