Sportas

„Kaunas Hockey“ patvirtino komandos sudėtį ir biudžetą

Prieš pat prasidedant naujajam Nacionalinės Lietuvos ledo ritulio lygos sezonui, klubas „Kaunas Hockey“ miesto savivaldybe ir merui, sporto bendruomenei, gerbėjams, partneriams ir rėmėjams pristatė atnaujintą savo sudėtį, struktūrą, valdybos narius, veiklos planą, Baltijos lygos projektą bei patvirtintą klubo biudžetą.

 

Pirmosiose sezono rungtynėse, kurios ketvirtadienį, rugsėjo 20 d., vyks išvykoje su Elektrėnų „Energija“, debiutuos naujieji „Kaunas Hockey“ legionieriai. Tai – gynėjai kanadietis Jon Stephansson ir amerikietis Alex Martel bei puolėjai baltarusis Aleksandr Mikheyonok ir lietuvis Donatas Kumeliauskas. Naujienų yra ir vartininkų fronte – tai Lietuvos ledo ritulio rinktinės narys Artūr Pavliukov, kuris prisijungs prie Kauno vartus saugančių Luko Jakšio ir Tomo Urbono. Debiutuos ir naujasis vyriausiasis klubo treneris Aurimas Gutauskas.

 

Įregistruotų klubo gynėjų sąraše – Petras Nausėda, Jevgenijus Čugajus, Žygimantas Girdžius, Povilas Jagelavičius, Lukas Jonuška, Tomas Fediakinas, Martynas Petrauskas, Simas Gorelis, Artiom Sumin, Dmitrij Babič. Puolėjai – Vytautas Jagelavičius, Remigijus Guoga, Dovydas Žiūkas, Dovydas Streckis, Evaldas Gudonis, Erminas Gutauskas, Dmitrij Prokopenkov, Savelij Morozov.

 

„Kaunas Hockey“ biudžetą sudaro 90 tūkst. Eur.. Kauno miesto savivaldybės skirtos lėšos sudaro 30 proc. reprezentacinio miesto klubo biudžeto, 8 proc. bus surinkta iš abonementų ir bilietų į rungtynes pardavimo. Didžiąją biudžeto dalį – 62 proc. – sudaro rėmėjų lėšos. Tai – Kauno įmonės „Telesoftas“, „RG Consulting“ ir „Ratų energija“. Šių įmonių vadovai Algirdas Stonys, Roberts Budahs ir Šarūnas Vaškelis taip pat prisijungė prie „Kaunas Hockey“ valdybos, taip sustiprindami klubo struktūrą.

 

Techninis klubo rėmėjas – sportinės aprangos gamintojai „Hummel“, techninis partneris – Lietuvos sporto universitetas. Informaciniai „Kaunas Hockey“ partneriai – „Kauno diena“ ir radijas „Tau“, draugų sąraše – ir klinika „Dantų estetika“.

 

38 proc. klubo išlaidų skiriama žaidėjų ir trenerių atlyginimams. Bendros komandos išlaidos – 27,5 proc. biudžeto, administravimo kaštai – 24,5 proc. Kitoms išlaidoms numatyta 10 proc. biudžeto.

 

Pirmosios „Kaunas Hockey“ namų rungtynės su Elektrėnų „Energija“ – antradienį, rugsėjo 25 d., 20 val. Kaip ir visi kiti mūšiai namuose, jos vyks Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“ (Aušros g. 42C).

 

Parašykite komentarą