whatsuppotato
Įdomybės

Kas geresnio šiltnamyje? Bulvių eko-dirbtuvės vaikams Kauno fotografijos galerijoje

Liepos 12 d., 17:30 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks lydintis grupinės parodos „Šiltnamio mūza“ užsiėmimas vaikams „Kas geresnio šiltnamyje? Bulvių eko-dirbtuvės“. Jį ves viena iš parodos autorių – Elīna Brasliņa (Latvija).

Kuklioji bulvė – ji neatrodo kaip smagus žaislas, ar ne? Perpjaukite ją per pusę, pamirkykite rašale ir jūs turite apvalainą antspaudą! Galite pasidaryti mažą gėlių ar vikšro atspaudą… Iškirpkite jį dar kartą išilgai, ir jūs turite pusmėnulio formą! Atspauskite keletą lapų, kad vikšras turėtų ką graužti… Arba paprašykite mamos ar tėčio, kad išpjautų keletą griovelių pusmėnulio formoje – o dabar jūs turite dinozauro galvą! Jei turite bulvių krūvą ir turite daug kantrybės, galite užpildyti visą lapą augalais, gyvūnais ir žmonėmis. Taigi – kas įdomaus vyksta šiltnamyje?

Užsiėmimas tinkamas vaikams nuo 3 metų (su tėvų priežiūra ir/arba pagalba) ir vyresniems.

** Spausdinimo pigmentas yra pagamintas vandens pagrindu ir išplaunamas, tačiau patariame nedėvėti savo prašmatnių išeiginių drabužių**

Renginys vyks anglų-lietuvių kalbomis, dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas.

Registruotis prašome el. paštu gintare@kaunasgallery.lt

Liepos 13 d., 17:30 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks bendruomeninio skaitymo dirbtuvės „Šiltnamio filosofijos”, kurias taip pat ves Elīna Brasliņa.

Elīna Brasliņa (g. 1988 m.) yra menininkė ir grafikos dizainerė iš Latvijos. Ji baigė Meno magistro studijas Latvijos meno akademijoje, prieš tai studijavo prancūzų kalbą ir literatūrą Latvijos universitete. Elīna Brasliņa taip pat yra žinoma vaikų knygų iliustratorė, kuri bendradarbiauja su tiek su vietinėmis, tiek su užsienio leidyklomis, už savo iliustracijas pelnė daugybę apdovanojimų. Be to, ji yra neseniai Latvijoje pasirodžiusio ir didžiulio populiarumo sulaukusio animacinio filmo „Jakobas, Mimi ir kalbantys šunys“ (2019 m.) dailininkė.

Daugiau informacijos apie Janos Kukainės kuruotą grupinę parodą „Šiltnamio mūza“:https://kaunasgallery.lt/naujienos/grupine-paroda-siltnamio-muza/

Užsiėmimą remia ES programa „Kūrybiška Europa“, Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.

Parašykite komentarą