kake make Majus
Žmonės

Karinos Krysko sūnus Majus rengiasi riaumojimo rekordui

Aktorė ir dainininkė Karina Krysko prisipažįsta, kad prieš trejus metus sutikusi scenoje įkūnyti populiariąją vaikų heroję Kakę Makę nesitikėjo, kad vaidmuo jai taps vienu svarbiausių. “Šis vaidmuo į mano gyvenimą atnešė tiek meilės, kiek net drąsiausiose svajonėse nedrįsau prašyti”, – sako ji.

Balandžio 26 d. Kaune „Žalgirio“ arenoje ji vėl vilksis languotą kostiumą ir taps linksma ir pašėlusia mergaite  –  čia vyks didžiulė ir linksma „Monstriškiausia gimtadienio šventė“, skirta išskirtinei progai: pirmoji Linos Žutautės knygelė apie Kakę Makę pasirodė lygiai prieš dešimt metų.

“Kakei Makei visada bus penkeri, toks jos amžius yra knygelėse ir ji nesensta, tačiau pats personažas jau vyresnis nei mano sūnus Majus, kuriam gimus, pamenu, pirkau pirmąsias knygeles apie Kakę Makę”, – sako Karina.

Dainininkė pasakojo, kad šiuo metu jau aštuonmetis Majus išaugo iš “Kakės Makės laikotarpio” ir dabar jį labiau domina kiti dalykai, tačiau berniukas vis tiek mielai lanko teatralizuotus koncertus, kuriuose šį populiarų personažą įkūnija mama.

“Jis labai apsidžiaugė sužinojęs apie „Monstriškiausią gimtadienio šventę”, nes ten vyks ne tik iškilmingas koncertas su visais personažais, bet bus fiksuojami net du rekordai “Daugiausiai monstrų po vienu stogu” ir “Garsiausias riaumojimas”. Pastarasis itin domina Majų, nes kuris gi vaikas nemėgsta retsykiais pariaumoti? O čia bus puiki legali proga – bus matuojami decibelai, visi juos matys ekrane ir taps rekordo dalimi. Būtent ši mintis visiškai pakerėjo Majų ir jis net pažadėjo parepetuoti namie riaumojimą”, – juokėsi Karina.

„Monstriškiausia gimtadienio šventė“  – nepaprastai iškilmingas dešimtmečio koncertas, kuriame dalyvaus visi: Kakė Makė, Netvarkos nykštukas, Monstrai Nanaisa ir Mamaisa, šunelis Čiūčia, pabaisa Tingiu-Nė-Krust, Mama, Tėtis, Močiutė ir didžiulis būrys šokančių Kiemo vaikų.

Teatralizuoto šou-koncerto metu skambės visos populiariausios dainelės, kurias sukūrė Rokas Radzevičius ir Aistė Smilgevičiūtė. „Monstriškiausioje gimtadienio šventėje“ laukiama tūkstančių gerbėjų. Visų patogumui salėje bus įrengti vaizdo ekranai, kad vaikai galėtų iš bet kurios vietos sekti, kas vyksta scenoje. Mažųjų pageidavimu visoje salėje – blizgučių lietus, balionai, konfeti ir fejerverkai!

„Monstriškiausioje gimtadienio šventėje“ Kakė Makė pristatys ir naują, dar visiškai negirdėtą, savo dainelę, o ekrane matysite ir jos šviežutėlį vaizdo klipą. Tikimąsi, kad dainelė taps tokiu pat superhitu, kaip ir milijonų peržiūrų internete sulaukusios „Kakės Makės šėlsmo daina“, „Netvarkos nykstuko daina“, „Mamaisa ir Nanaisa“ ir kt.

Radzevičiaus ir A. Smilgevičiūtės sukurtos Kakės Makės ir jos draugų dainelės atvertė labai svarbų puslapį Kakės Makės gyvenime. Daineles ir jų animuotus vaizdo klipus mažieji tiesiog įsimylėjo – „Youtube“ svetainėje dainelių kanalas turi daugiau nei 27 milijonus peržiūrų.

Parašykite komentarą