Žmonės

Karina Krysko naują automobilį pirko derindama racionalumą su „moteriškais“ kriterijais

 

Saugumas, taupumas, komfortas, dydis ir tik po to – spalva, šiuolaikiški dizaino sprendimai bei akį traukianti išvaizda. Tokia eilės tvarka dainininkė Karina Krysko-Skambinė išrikiavo jos pasirinkimą nulėmusius automobilio parametrus. Jau kelias savaites nuo žinomos moters veido nedingsta šypsena jai kasdien sėdant prie naujutėlaičio „Seat Arona“ vairo.  

„Paieškos truko neilgai – gal apie mėnesį. Sakyčiau, šįkart viskas pavyko kaip niekad greitai. Rinkdamasi atsižvelgiau į nusimanančių žmonių nuomones ir patarimus. Tai labai padėjo sutaupyti laiko. Kai atradau šį variantą ir pati jį išmėginau, galutinį sprendimą priėmiau kone iškart.

Automobilis man – lyg antrieji namai, todėl išties turi būti saugus, patogus, ekonomiškas… Ir gražus“, – šviežiais įspūdžiais dalijosi dainininkė, pabrėždama, kad pirmiausia ji paisė praktiškumo, o tik po to kreipė dėmesį į „moteriškus“ niuansus.

Nedidelis, bet žvitrus

Apie „velnišką greitį“ ir „super lenktynes“ dainuodavusi grupės „69 danguje“ narė prisipažįsta anksčiau išties mėgdavusi smarkiau spustelėti akceleratoriaus pedalą, tačiau dabar prie vairo ji kur kas atsargesnė ir beatodairišką lėkimą palikusi praeityje. Esą skubėti galima ir apgalvotai.

Šiuos žodžius tarsi patvirtina jos naujojo krosoverio techniniai parametrai. „Seat Arona“ FR versiją su gausiausia papildomos įrangos komplektacija pasirinkusi atlikėja nusprendė apsiriboti vieno litro darbinio tūrio turbininio variklio ir septynių laipsnių automatinės pavarų dėžės deriniu.

Vis dėlto tokia kombinacija su 115 arklio galių, vos tik prireikus, užtikrina pakankamą dinamiką ir manevringumą, o vadinamasis SUV tipo kėbulas garantuoja geresnį pravažumą skirtinguose keliuose.

Žvalgytis naujo automobilio Karina nusprendė neapsikentusi vis dažnesnių vizitų pas meistrus su anksčiau turėtu korėjietišku visureigiu. Nors šis tebuvo septynerių metų senumo, su kiekviena diena rūpesčių vis daugėjo, o tai nekėlė pasitikėjimo išsiruošus į ilgesnes keliones. Be to, norėjosi kiek mažesnio, ne tik užmiesčio keliams, bet ir judriam eismui mieste tinkamo modelio.

Artimas ispanų temperamentas

  1. Krysko-Skambinė sako, kad vasara jai – pats darbų įkarštis. Kaune gyvenanti atlikėja dažniausiai kursuoja pajūrio link. Kartais tokį maršrutą tenka įveikti net kelis kartus per savaitę. Naujuoju „Seat Arona“ per pirmas kelias savaites ji sukorė apie 2 tūkst. km.

Su kiekvienu nuvažiuotu kilometru moteris vis labiau džiaugiasi savo teisingu pasirinkimu. Tai jau ketvirtas automobilis per visą jos „vairuotojišką“ karjerą.

„Žinau, kad spalvų gamoje yra pačių įvairiausių pasirinkimų ir netgi galima pagal savo norus sukomponuoti dviejų kėbulo spalvų derinį, tačiau šįkart išlikau konservatyvi – nenorėjau išsiskirti. Juodos spalvos automobilio iki šiol nesu turėjusi, tad labai troškau būtent juodo, nors jį ir teks dažniau plauti“, – apie iš anksto nusistatytą kriterijų pasakojo moteris.

Tik šių metų pradžioje Lietuvą pasiekęs debiutinis „Seat“ gamintojo SUV modelis „Arona“ Karinai pasirodė artimas ir savo ispanišku temperamentu. Ji tvirtina nesanti karštakošė, tačiau slepianti savyje tam tikrų pietietiškų savybių.

Tarp intuicijos ir šalto proto

Paklausta, ką patartų kitiems, įnikusiems į naujos transporto priemonės paieškas, Karina nedvejodama pirmiausia siūlė rasti patikimus specialistus, gerai išmanančius automobilių subtilybes. Vadovaujantis jų rekomendacijomis, daugeliui galvos skausmą keliantis paieškų procesas gali tapti visai turiningu ir įdomiu užsiėmimu.

Dailiosios lyties atstovėms dainininkė linkėjo nepasiduoti vien emocijoms ir stengtis išlaikyti aukso vidurį tarp intuicijos ir šalto bei racionalaus proto.

„Pirmiausia automobilis, ypač jeigu jis daug eksploatuojamas, turi būti saugus, patvarus, patogus ir techniškai tvarkingas. Būtent patikimumo ypatingai norėjosi, kad būčiau tikra, jog visada pasieksiu kelionės tikslą ir neliksiu stovėti pusiaukelėje.

Žinoma, kaina irgi ne paskutinėje vietoje. Šiais laikais esama daug įvairių technologijų, tad kodėl gi viso to neišbandžius ir nepasinaudojus jų teikiamais privalumais, jei tik leidžia galimybės. Galbūt mažiausiai reikėtų kreipti dėmesį į grožį, nors, ką čia slėpti, man tai irgi gana svarbu“, – šypsodamasi atviravo pašnekovė.

Nuo elektronikos iki veidrodėlio

Vardindama dažniausiai naudojamą komforto įrangą, ji juokavo šiomis dienomis per karščius iš naujo atradusi oro kondicionieriaus teikiamą malonumą, mat senajame automobilyje šis agregatas buvo sugedęs. Ilgesnėse kelionėse po Lietuvą praverčia navigacija bei intuityvus autopilotas, reaguojantis į priekyje atsiradusią kliūtį bei automatiškai lėtinantis automobilio greitį.

Pakeliui į koncertus improvizuotoms „repeticijoms“ prie vairo dainininkė pasitelkia kokybišką garso sistemą, o dar vienu naudingu atradimu jai tapo didžiulis liečiamas multimedijos ekranas ir valdymo sistemoje įdiegta lietuvių kalba.

Be to, nors ir neturi problemų dėl automobilio statymo ankštose aikštelėse, ji mielai naudojasi „stebuklingu“ mygtuku – automatine parkavimo sistema. Žinoma, kaip ir daugeliui moterų, nelieka nuošalyje ir patogus salono veidrodėlis bei kokybiškas vidaus apšvietimas su galimybe pagal nuotaiką keisti jo spalvą.

Parašykite komentarą