LMKL All stars2020 03 01 13
Sportas

Karantino metu – virtualios moksleivių kovos krepšinio aikštelėje

Kol dėl visuotinio karantino visos krepšinio batalijos aikštelėse tarp krepšinio mokyklų sustabdytos, LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lyga kviečia jaunuosius krepšininkus persikelti į kibernetinę erdvę ir pratęsti kovas esporto sektoriuje. Moksleiviai ir toliau galės saugiai likti namuose, nes visos kovos vyks BATTLEFY platformos pagalba.

„Džiaugiamės, kad krepšinio mokyklos ieško ir randa originalius sprendimus, kaip tęsti treniruočių procesą virtualioje erdvėje. Labai įdomu stebėti tai socialiniuose tinkluose. Mes taip pat norime, kad moksleiviai nepamirštų krepšinio ir kviečiame juos persikelti į esporto erdvę. MKL Žvaigždžių dienos metu organizavome esporto kovas ir jos susilaukė labai daug teigiamų atsiliepimų. Planavome su Lietuvos moksleivių krepšinio lygos esporto čempionatu startuoti rudenį, tačiau susiklosčius tokiai situacijai priėmėme greitus sprendimus ir kviečiame visus dalyvauti bandomajame turnyre“, – teigė LIDL – MKL direktorius Irmantas Birbalas.

Užsiregistruoti į MKL NBA 2K20 turnyrą visi norintys gali paspaudę ant nuorodos: http://bit.ly/33v17Oo

Registracijai bus reikalinga paskyra BATTLEFY platformoje. Jeigu neturite, ją nesunkiai galėsite susikurti pasinaudojant Facebook, Google ar kitų populiarių socialinių tinklų pagalba.

Registracija į turnyrą vyks iki kovo 23 dienos, o dalyvių skaičius ribotas.

Dalyviai varžysis vienas prieš vieną NBA 2K20 žaidime naudodami PlayStation 4 konsoles. Turnyras vyks vieno minuso sistema iki dviejų pergalių. Poros nugalėtojas keliaus į kitą etapą, o pralaimėtojui teks pasitraukti iš turnyro. Jo laimėtojui/-ai atiteks esporto trofėjus ir NBA 2K21 žaidimas.

Planuojama, kad šis bandomasis turnyras taps tradicija ir išsiplės į viso sezono metu vyksiančias pirmenybes, kurios papildys tikruosius čempionatus. Taip pat planuojama, kad Kaune iškilsiančiuose „Lietuvos krepšinio namuose“ bus įkurta esporto akademija, kur vyks treniruotės bei turnyrai.

Registracijos nuoroda:  http://bit.ly/33v17Oo

Parašykite komentarą