Naudinga žinoti

Kaip pasirūpinti saugiu siuntos pristatymu į užsienį?

Turbūt kiekvienam mūsų bent kartą yra tekę siųsti tam tikrus daiktus į užsienį. Gana dažnais atvejais siuntoms tenka nukeliauti tikrai netrumpą kelią, tad visada svarbu būti užtikrintiems, kad siunčiami daiktai saugiai pasiektų gavėją. Pavyzdžiui, Siuntos Olandija Lietuva nukeliauja net 1267 kilometrų atstumą, todėl pasistenkite, kad daiktų kelionė būtų saugi ir sklandi.

Pasirūpinkite tinkama siuntos pakuote

Net ir tuomet, jei manoma, kad siunčiamiems daiktams kelionės metu nieko nenutiks, visada būtina užtikrinti, kad pakuotė būtų pakankamai tvirta. Pavyzdžiui, jei siunčiate smulkius daiktus, tokius kaip mediniai kalėdiniai žaisliukai ar arbatos padėkliukai, puikiai tiks vokai su burbulinės plėvelės paminkštinimu, jei siųsite batus ar drabužius, tam galėsite pasirinkti kartonines dėžes, o tuomet, jei siųsite gana lengvai pažeidžiamus daiktus, reikės pasirūpinti ir papildomomis pakavimo medžiagomis, kurios daiktams suteiks dar didesnį paminkštinimą. Jei daiktai bus kruopščiai paruošiami siuntimui, jie gavėją pasieks tikrai saugiai, ir jums neteks raudonuoti, kad būtent dėl jūsų kaltės kelionės metu daiktai prarado savo pradinę vertę.

Galimybė apdrausti siuntas

Siuntos Olandija Lietuva gali būti apdraudžiamos standartiniu draudimu, kuris įprastai siekia 25 eurus, tačiau tuomet, jei siųsite itin vertingus daiktus, taip pat galėsite pasvarstyti ir apie papildomą draudimą, kurio vertė gali siekti net 5000 eurų. Nors įprasta manyti, kad papildomas siuntų draudimas visuomet reiškia ganėtinai dideles išlaidas, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad siuntos kelionė bus tikrai sklandi.

Rinkitės patikimą siuntas pristatantį vežėją

Siuntos Olandija Lietuva šiandien yra siūlomos daugybės įvairių vežėjų, tad neskubėkite priimti sprendimo, kurį jų vertėtų pasirinkti. Pirmiausia pravartu pasidomėti, kokios siuntas pristatančios kompanijos yra sulaukusios pačių geriausių vartotojų įvertinimų, o jau tada galėsite imtis tokio pasiūlymo paieškos, kuris jums būtų finansiškai naudingas. Šiandien tą padaryti tikrai nėra labai keblu – pasinaudoję internetine paieška geriausius pasiūlymus rasite iš tiesų labai greitai, ir tuomet beliks tik užregistruoti siuntą pristatymui. Siunčiami daiktai yra paimami ir nuvežami nuo durų iki durų, todėl tai visuomet padeda sutaupyti laiko.

 

 

Parašykite komentarą