041701
Žmonės

Kaip keista, lyg ir nejauku, bet kartu ir taip gera…

Kas galėjo pagalvoti, kad vieną dieną tas mūsų skubantis autobusas ims ir sustos? O kas dabar? O kas rytoj? O kas vėliau? O kaip gyvent?
Tai yra tik laikina autobuso stotelė, po kol jį sutaisys ir mes vėl galėsime judėti savo gyvenimo tėkme. Priimkime, šią stotelę, kaip dovaną, kurią mums suteikė gyvenimas praleisti daugiau laiko su šeima, leisti būti mamomis, žmonomis, broliu, sese ar tiesiog leisti pabūti su savimi. Leiskime pailsėti savo kūnui, sielai ir išnaudokime šį laiką perspektyviai, kad galėtume tapti dar stipresniais. Kurkime, svajokime, padėkime ir įvertinkime ką turime.
Šiandien mes esame visi lygūs, šiandien nesvarbu turtai, pinigai ar statusas, šiandien mes turime tik vieni kitus ir tai yra mūsų laikas pažinti ir pamilti save iš naujo, bei suprasti, kad turtai yra niekas prieš mūsų sveikatą, bei galimybę leisti laiką su savo šeimomis, ko anksčiau daryti negalėdavom ir rasdavom tūkstantį tam pasiteisinimų.
Paimkime dabarties ranką ir leiskime jai mus vesti naujo kelio, naujų nuotykių link. Kiek pasaulyje žmonių, taip ir neišnaudojo ir neparodė savo talentų? Tai leiskime tai sau daryti dabar, o svarbiausia rūpinkimės savimi, nes galbūt tai buvo ženklas mums iš viršaus, kad gyvenimas turi ir kitų spalvų, kurių mes iš tiesų nematome ir nevertiname.
Laukime kantriai sekančios mūsų gyvenimo stotelės, kurioje susitiksime jau kitokie. Pailsėja, su daugiau meilės sau, kitiems, gamtai, su naujomis idėjomis ir naujomis galimybėmis judėti naujos šviesos link.

Laura Kaminskienė
Verslininkė, mentorė, influencerė.

Parašykite komentarą