zomsa
Pramogos

Ką žmogus gali padaryti dėl savo aistros?

Kartais tuo, ką žmogus gali padaryti dėl savo aistros, sunku net patikėti. Išduoti, apgauti, paniekinti, o gal ir atimti gyvybę? Kokia tai turi būti aistra, kad beatodairiškai ant jai pašvęsto aukuro „sudegintum“ tai, kas yra brangiausia ir nesugrąžinama? 

Apie tai ir dar daugiau – jubiliejinio festivalio „Kino pavasaris“ ekranuose Jūsų namuose!

Žoržas (Jean Dujardin) turi fetišą zomšui. Tiesą sakant, manija šiai medžiagai tokia stipri, kad po skyrybų visas santaupas vyras išleidžia vintažiniam elnio odos švarkui. Šis idealiai gula ant pečių, o dar tie kutai! Dabar Žoržas – kietas, lyg kitas žmogus. Vieną vakarą pakelės užeigoje stileiva sutinka barmenę Denisę (Adèle Haenel) ir, apsimetęs režisieriumi, įkalbina remti neegzistuojantį jo kino projektą. Viskas tik tam, kad gautų dar daugiau zomšinių drabužių. Jei įmanoma – visus pasaulyje. Žoržo beprotybė režisieriaus Quentin Dupieux filme „Zomša“ pasiekia kulminaciją.

Kovo 19–balandžio 2 dienomis kviečiame legaliai mėgautis laukiamiausiais šių metų „Kino pavasario“ filmais esant Lietuvos teritorijoje net penkiose platformose: naujos kartos televizijos TELIA TV filmų nuomoje, internetinėje namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“, „TV3 Grupės“ turinio platformoje „Go3“, „Cgates“ SUMANIOS TV „Kino klube“ ir kino platformoje „Kinofondas“.

Ilgametražių filmų peržiūros kaina – 6,49 Eur, o trumpametražių – 1,49 Eur. Taip pat galite įsigyti kartu su įspūdžio dovanų platintoju „Gera dovana“ paruoštus „Dovanų čekius“ filmų peržiūroms.

Iš viso namų kino peržiūroms jau patvirtinta daugiau nei pusė pristatytų šių metų „Kino pavasario“ filmų.

 

Parašykite komentarą