Jurijus
Žmonės

Jurijus Veklenko: tikėti lažybų punktais – dar anksti

Jau sekmadienį Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko ir jį lydinti delegacija išvyksta į į Tel Avivą – šių metų „Eurovizijos“ sostinę. Pirmadienio vakarą Izraelio ambasados ir LRT organizuotame išlydėtuvių renginyje Jurijus atskleidė, kad besirengdamas svarbiausiam savo gyvenime pasirodymui jaučiasi puikiai, o kritikų prognozėmis netiki.

Renginio akimirkos ir E. Blaževič nuotraukų galerija – https://www.lrt.lt/naujienos/muzika/680/1054390/pries-kelione-i-izraeli-jurijus-nesijaudina-tiketi-lazybu-punktais-dar-anksti.

Išlydėtuves pradėjo  spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Izraelio ambasadorius Amiras Maimonas, Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas ir Jurijus Veklenko. Paklaustas, ką mano apie nepalankias „Eurovizijos“ gerbėjų prognozes, Jurijus tikino, kad jomis tikėti neverta: „Galvoti ir tikėti, ką sako lažybų punktai – kvailoka. Iki savaitgalio dar ketinu parepetuoti ir skirti laiko atsipalaiduoti ir nurimti.“

Jam pritarė ir A. Giržadas: „Žmonės klauso dainų per radiją. Taip pernai nutiko ir su belge – prieš konkursą ją aukštai vertino, o po pusfinalio ji į finalą nepateko. Tai, ką dabar girdime, po repeticijų apsiverčia aukštyn kojomis.“

Nors atskleisti konkrečių detalių dėl būsimo pasirodymo Jurijus nesiryžo, sakė, kad žiūrovai gali tikėti tokio paties nuoširdaus minimalizmo. „Lieku prie originalios nuomonės, kad minimalizmas yra pagrindinis dalykas. Pagrindinė yra daina, o ne fejerverkai“, – konferencijoje sakė Jurijus.

Giržadas sakė, kad Tel Avive Jurijus užsiims ne tik repeticijomis – konkurso organizatoriams svarbu, kad dalyviai turėtų galimybę pažinti šalies kultūrą.

„Organizatoriai suteikė galimybių pamatyti šalį, nuvyksime į Jeruzalę, aplankysime Raudų sieną, šventas vietas, pamatysime jūrą. Taip pat esame susisiekę su Lietuvos ambasada ir su visa delegacija keliausime balsuoti, nes gegužės 12-ąją – prezidento rinkimai“, – sakė jis.

Izraelio ambasadorius A. Maimonas džiaugėsi, kad Jurijus turės daugiau laiko apžiūrėti Izraelį: „Malonu čia šiandien būti. Kaip ir sakiau per finalą, kai Jurijus laimėjo, mes labai laimingi, kad jis bus Izraelyje. Kai aplankys jį kitą mėnesį, turėsi laiko pasidžiaugti miestu. Nepamirškime, kad svarbu pasilinksminti.“

 

„Eurovizijos“ komandai Tel Avive – daugiau nei 2 mln. eurų vertės draudimo apsauga

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko ir jį lydinti komanda į dainų konkursą Izraelyje vyksta turėdami daugiau nei 2 mln. eurų draudimo apsaugą.

Visa 17 asmenų komanda apdrausta 2,02 mln. eurų vertės įvairių rūšių draudimu, o vienam asmeniui skiriama draudimo suma siekia 120,6 tūkst. eurų. Draudimo paketą Lietuvos delegacijai dovanoja draudimo bendrovė „Gjensidige“.

„Kaip ir daugelis lietuvių, mūsiškių delegacijai linkime geriausių rezultatų ir norime prisidėti prie jų sėkmės. Išvykus į  „Eurovizijos“ dainų konkursą atlikėjams pasitaiko dienotvarkę sujaukiančių nesklandumų, todėl jau 10 metų rūpinamės Lietuvos atstovais, kad jie jaustųsi saugūs ir visas jėgas galėtų skirti pasirodymui“, – sako „Gjensidige“ Rinkodaros vadovė Baltijos šalims Raminta Vileniškienė.

Kiekvienas į Tel Avivą vyksiančios delegacijos narys apdraustas 100 tūkst. eurų vertės medicininių išlaidų draudimu, asmens draudimu, asmens civilinės atsakomybės kelionėje draudimu. Mūsų šaliai atstovausiančiam dainininkui bei jį lydinčiai delegacijai galios draudimas nuo bagažo, kelionės dokumentų ir asmeninių daiktų praradimo, taip pat kelionės atidėjimo draudimas.

„Nenumatytos išlaidos ir netikėtumai apsunkina kiekvieną kelionę, o dalyviams jaučiant įtampą prieš „Eurovizijos“ konkursą su jais susidurti būtų ypač apmaudu. Todėl žinodami, kad su sveikata ir kelione susijusios išlaidos yra apdraustos, „Eurovizijos“ delegacijos nariai jausis kur kas saugiau ir galės ramiai ruošis konkursui“ , – kalbėjo Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Iki šiol smulkios pagalbos „Eurovizijoje“ buvo prireikę dainininkei Monikai Linkytei.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ apdraudžia Lietuvos atstovus „Eurovizijos“ dainų konkurse nuo 2010 metų. Praėjusiais metais Lietuvos atstovės Ievos Zasimauskaitės komandai taip pat buvo skirtas daugiau nei 2 mln. eurų vertės draudimas.

Parašykite komentarą