jurga svyturiai jurgos archyvo nuotrauka
Pramogos

Jurgos gerbėjams – išskirtinė pažintis su muzikos pasaulio užkulisiais

Prieš pavasario koncertus savo ištikimiausiems gerbėjams Jurga paruošė siurprizą. Dainininkės „Facebook“ paskyroje paskelbtame video kvietime klausytojai intriguojami dalyvauti konkurse, kurio prizas – išskirtinė galimybė patekti į Jurgos koncertų ir muzikinio pasaulio užkulisius.

Keturis gerbėjus Jurga pakvies kartu dalyvauti šio pavasario pasirodymuose Druskininkuose, Palangoje, Kaune ir Vilniuje ir praskleis jiems paslapties užuolaidą į muzikantų gyvenimą, kūrybą ir pasiruošimą prieš koncertą.

„Žmogus, nusipirkęs bilietą į koncertą patenka į muzikos atmosferą tik nuo tam tikros minutės, bet ir iki to laiko įvyksta labai daug įdomių dalykų, kurių klausytojai dažniausiai nepamato. Tai yra tie užkulisiai, kur mes dalyvaujam su grupe… Čia gimsta nauji kūriniai ir naujos idėjos“, – pasakoja Jurga. „Pamatyti ir pajausti tai, kas yra nematoma muzikantų gyvenimo ir kūrybos dalis – netikėta ir įdomu daugeliui. Taigi, padarysime siurprizą ir pakviesime sudalyvauti ten, kur žmonės paprastai nepatenka.“

Anot Jurgos, keturi konkurso laimėtojai bus ne tik pakviesti į vieną iš jos pavasario koncertų, bet taip pat jiems bus atvertos durys į pasirodymo užkulisius. Ypatingi svečiai galės susipažinti su grupe, kartu dalyvauti pasiruošime, pamatyti garso repeticiją ir kaip derinama pasirodymo programa, ir, žinoma, pabendrauti su Jurga ir jos muzikantais.

Pavasario koncertuose klausytojų laukia ir daugiau staigmenų. Čia Jurga pirmą kartą atliks kelias naujas dainas iš būsimo, jau šį pavasarį pasirodysiančio albumo, prie kurio įrašų dainininkė šiuo metu aktyviai dirba.

Šiuose koncertuose Jurga gyvai pristatys prieš kelias savaites radijo stotis ir skaitmeninės muzikos platformas pasiekusį singlą apie meilę gimtiesiems miestams „Švyturiai“. Netikėtai atvirą vaizdo klipą naujausiam Jurgos hitui režisavo Saulius Baradinskas projektui „Sapiens Music“. Jurga taip pat atliks jos kūrybinį kelią atspindinčiu vaizdo klipu jau pristatytą dainą „Kelionė laiku“ bei vieną dar negirdėtą dainą iš būsimo albumo.

Pavasarį koncertuose Jurga pristatys naują, šviesią programą, kurioje bus žinomiausios Jurgos dainos ir kelios naujos dainos iš būsimo albumo. Jaukią nuotaiką koncertuose kurs ir netikėta, džiazinė kelių Jurgos dainų interpretacija. Pasirodymuose Jurga taip pat prisimins savo kūrybinį kelią ir atliks kelis retai koncertuose girdimus kūrinius iš pirmųjų savo albumų.

Šį pavasarį dainininkė aplankys keturis Lietuvos miestus. Kovo 14 dieną Jurga koncertuos Druskininkuose, muzikos klube „Kolonada“, kovo 20 dieną – Palangoje, muzikos klube „Vandenis“ ir kovo 28 dieną – Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris“. Turą Jurga užbaigs balandžio 4 dieną pasirodymu Kaune, „Renginių oazėje“, ir vėl pasiners į naujo albumo, kuris turėtų pasirodyti jau šį pavasarį, darbus.

Jurga – Švyturiai | SAPIENS MUSIC https://youtu.be/qp2fcBc1l9k
Jurga – Kelionė laiku (official video) https://youtu.be/G0FRl5F31Io

Parašykite komentarą