J. Šiugždinienė
Miestas

Jurgita Šiugždinienė: „TS-LKD narių išreikštas pasitikėjimas – tai mandatas dideliems pokyčiams Kaune“

Pirmą kartą vykusiuose visuotiniuose Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Kauno miesto skyrių sueigos pirmininko rinkimuose nugalėjo Jurgita Šiugždinienė. Už J. Šiugždinienę balsavo 69,08 proc. rinkimuose dalyvavusių TS-LKD narių.

„Šią pergalę vertinu kaip mandatą dideliems pokyčiams Kaune. Pirmiausiai mūsų partijoje, o po to – ir visame Kauno mieste. TS-LKD įsivaizduoju kaip bendruomenę, kuri gina demokratijos principus, skaidrumą, žmonių, o ne interesų grupių poreikius, siekia kurti šiuolaikišką, bet savo unikalumą išlaikantį Kauno miestą. Kad tai pasiektumėme, artimiausiu metu, eisime gilių pokyčių keliu: tiek ir peržiūrint mūsų partinę struktūrą, tiek ir atsinaujinant vadovybei, tiek ir atvirai kalbantis su nariais apie tai, kaip galime kurti vieningesnę ir labiau susitelkusią partiją. Laukia ir didelis Seimo rinkimų iššūkis. Matau, kad TS-LKD turi didžiulį potencialą, ką pademonstravome Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose. Šį potencialą turime stiprinti ir įprasminti kitokia, gyventojus labiau įtikinančia ir aktyvesne veikla, naujoviška rinkimų kampanija“, – teigė TS-LKD lydere Kaune tapusi Jurgita Šiugždinienė.

Jurgita Šiugždienienė yra Kauno miesto savivaldybės tarybos narė, šiuo metu vadovauja TS-LKD Strateginei grupei ir partijos programos rengimui. J. Šiugždinienė yra buvusi Kauno technologijos universiteto prorektorė, Jungtinių Tautų organizacijos ekspertė, dirbusi ir A. Kubiliaus komandoje 2008-2012 m. Vyriausybės laikotarpiu.

Parašykite komentarą