Fantasy Lash Art 45
Žmonės

Juodo varno įvaizdis festivalio dalyviams atnešė sėkmę – ir publikos, ir žinomos komisijos palaikymą

Juodu varnu vienam vakarui tapusio plaukų stilisto Tomo Kuklio nuotrauka papuoš kitų metų „Fantasy Lash Art“ kalendoriaus viršelį. Taip nusprendė to paties pavadinimo festivalio dalyvius vertinusi publika.

„Fantasy Lash Art“ festivalio finale Kaune, „Renginių erdvėje“ iš viso pristatyti penki darbai. Juos kūrusios komandos atstovavo tiek laikinąją sostinę, tiek Klaipėdą ir Alytų.

Tačiau blakstienų, makiažo ir plaukų meistrams savo simpatijas skyrė ne tik pirmą kartą vykusio renginio žiūrovai, bet ir kompetetinga komisija. Visažistų pastangas balais vertino Oksana Pikul – Jasaitienė ir Gabrielė Rutkauskienė – Vasha, plaukų stilistų – Karolis Murauskas ir Andrius Valaitis, blakstienų meistrių – Laura Kaminskienė ir Jolita Varanavičiūtė. Ar dalyviai tinkamai pasirūpino savo modelių įvaizdžiu sprendė Viktorija Šaulytė ir Karolina Čėplienė, o Santa Mačienė atkreipė dėmesį į darbų kūrybiškumą.

Šįkart tiek publikos, tiek komisijos vertinimai sutapo – kauniečių visažistės Natalijos Brizickajos bei blakstienų meistrės Linos Trečiokaitės „Juodasis varnas“ nusiskynė visus laurus.

„Tomas labai charizmatiškas ir mėgstantis iššūkius. Tryse jau esame dalyvavę panašiame konkurse. Tuomet jam kūrėme Neptūno įvaizdį ir laimėjome antrą vietą“, – džiaugėsi ir apie savo modelį pasakojo festivalio nugalėtojos.

Jos neslėpė – daugiausiai laiko užtruko idėjos sumanymas, o jos realizavimui teprireikė bemiegės paros.

„Fantasy Lash Art“ festivalio ir kalendoriaus sumanytoja – „Pro Master Home“ blakstienų meno akademijos įkūrėja Juana Balkevičienė.

„Vienas iš renginio tikslų yra kviesti grožio srities specialistus bendradarbiauti, burtis į komandas, įgyvendinti savo sumanynus, išdrįsti. Nors menas ant žmonių yra labai trumpalaikis, jis vis dėlto – neįtikėtinai iškalbingas ir įtikinamas“, – sakė J. Balkevičienė.

Jos įsitikinimu, per grožį galima atskleisti ne tik įkvepiančias, ramybę spinduliuojančias mintis, bet ir spręsti socialines, globalias problemas.

J.Balkevičienės teigimu, įdomiausi Lietuvos kūrėjų darbai, kurių bus laukiama kelis mėnesius, pateks į kitų metų „Fantasy Lash Art“ kalendorių.

Pirmajam festivaliui jo organizatoriai parinko naują švenčių, edukacijų, koncertų, parodų oazę – „Renginių erdvė“ neseniai duris atvėrė legendinėse Kauno Žemųjų Šančių kareivinėse.

„Tai tarsi dvigubas debiutas!“, – susirinkusiems sakė stilistė Viktorija Šaulytė, ta proga pribloškusi publiką netikėtu pasiūlymu – vienas iš renginio dalyvių buvo apdovanotas simboline šventės tatuiruote, kuri ant norimos kūno vietos „Ink Factory“ specialistės Gretos Dobilaitės „nutupdyta“ per pusvalandį.

Susirinkusieji palepinti ir gyva muzika – Ramūno ir Aušros Difartų atliekamomis dainomis. R. Difartas – vienas talentingiausių Lietuvoje muzikos bei tekstų autorius, LRT muzikiniame projekte „Iššūkis žvaigždėms“ pripažintas profesionaliausiu dalyviu, lietuviškoje Eurovizijos atrankoje iš komisijos daugiausiai balų sulaukęs už dainą „Blues of life“. Jis – vienas iš grupių „Rebelheart“ ir „Dreams“ įkūrėjų, Burgundiškojo choro narys ir tai yra tik nedidelė R. Difarto kūrybinio kelio dalis.

Rugpjūčio 21 d., rytoj R. Difartas rengia kūrybinį vakarą po atviru vasaros dangumi, vienoje gražiausių vietų Lietuvoje – Pažaislio vienuolyno liepų alėjoje. Pritariant styginių kvartetui, čia liesis beveik 20 pastarųjų metų kūrybos vaisiai.

 

Parašykite komentarą