motociklas
Pramogos

Jubiliejinis „Bike Show Millennium“ vyks pačioje Kauno širdyje

Šiemet didžiausiai Lietuvos baikerių fiestai sukanka 20 metų! Tokia iškilminga proga laukiamas rekordinis dalyvaujančių baikerių skaičius, nes visas „Bike Show Millennium“ renginys vyks ne kur kitur, o pačioje miesto širdyje, Kauno Rotušės aikštėje! Būtent iš čia šiemet startuos motociklininkų paradas, vėliau čia vyks grupės „ZZ Copy“ iš Vengrijos koncertas, o vakare plieninių žirgų savininkai švęs savo mini jubiliejų taip pat Rotušės aikštėje esančiame kiemelyje kartu su „Rebelheart“.

„Bike Show Millennium“ pradžia siekia dar 2000-uosius metus – tuomet šventė vyko T. Masiulio gatvėje. Vėliau renginys persikėlė į S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą, paskui keletą metų motociklininkai rinkosi prie „Žalgirio“ arenos, o nuo 2017 m. „Bike Show Millennium“ yra įtrauktas į Kauno miesto gimtadienio programą.

https://bit.ly/2UP0VsA

„Subrendome ir užauginome kelias kartas – iš pradžių važiavo tėvai. Dabar važiuoja vaikai. Tai tokia tradicija, kai jau galima kūdikį paleisti į pilnavertį gyvenimą. Būtent todėl atėjo metas pokyčiams“, – sako idėjinis šventės vadas Julius Urbaitis. „Norime, kad baikeriai ir miesto gyventojai taptų vienu kumščiu. Žmonės pribauginti, kad baikeriai kaip kokie velniai, tačiau tai visiška netiesa. Atėjo laikas visiems kartu susėsti ir nutraukti priešpriešą“.

Šeštadienį, gegužės 18 d., šventė prasidės motociklininkų paradu centrinėmis miesto gatvėmis, paskui Rotušės aikštės scenoje koncertuos grupė „ZZ Copy“ (ZZ TOP tribute grupė iš Vengrijos). Vakare visi baikeriai laukiami „Adform“ kiemelyje, kuriame taip pat vyks koncertinė programa ir pasirodys „Rebelheart“. Kviečiame baikerius atvykti į šventę jau penktadienį, nes tą dieną pagrindinėje miesto gimtadienio scenoje prie Kauno pilies karaliaus merginų roko grupė SYMFOMANIA iš Ukrainos ir viena geriausių roko vokalisčių pasaulyje TARJA TURUNEN (ex NIGHTWISH) iš Suomijos. Šeštadienio vakare didžiojoje scenoje bus galima išgirsti Kauno bigbendą su kviestiniais svečiais ARINA ir JURGIU BRUZGA ir lietuvišką projektą „PINK FLOYD Project LT“, atiduosiantį duoklę legendinės britų grupės kūrybai.

Sekmadienį, gegužės 19 d., Rotušės aikštėje vyks tradicinis „Autoshow 2019“, kurio metu bus pristatyti senoviniai bei tiuninguoti automobiliai ir motociklai, o vakare Rotušės scena bus atiduota lietuviškos scenos veteranams – Kęstučiui Ignatavičiui ir grupėms „Aitvariukai“ bei „Vaizbūnai“. Vos pasibaigus jų koncertui, visi baikeriai ir jų svečiai bus kviečiami prie pagrindinės Kauno gimtadienio scenos, kur 20 val. prasidės Andriaus Mamontovo koncertas, tapsiantis iškilmingu visos šventės kulminaciniu akordu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„BIKE SHOW MILLENNIUM 2019“ programa:

2019 m. gegužės 18 d. (šeštadienis)

 

12:00 – 13:30 val. – motociklininkai renkasi Rotušės aikštėje, Kaune

13:30 – 14:30 val. – motociklininkų paradas centrinėmis miesto gatvėmis: Rotušės a. – A. Jakšto g.     Šv. Gertrūdos g. – Savanorių pr. – Taikos pr. – Kovo 11-osios g. (iki VI-ojo forto) – K. Baršausko g. – Tunelio g. – K. M. Čiurlionio g. – – Vytauto pr. – Kęstučio g. – I. Kanto g. – Karaliaus Mindaugo pr. – M. Daukšos g. – Muitinės g. – Rotušės a.

 

Rotušės aikštėje

14:30 – 16:00   val. – ZZ COPY (ZZ TOP Tribute grupės koncertas, Vengrija)

 

ADFORM kiemelis (Rotušės a.)

19:00 – 00:00 val.

DJ ML ENTERTAINMENT

FELIX SHUSTER (elektrinis smuikas, Ukraina)

VICTORAS WHOOP (saksofonas)

GEDAS DRUMBS (mušamieji)

19:30 – 21:00 val. REBELHEART

23:00 val. – Programa (S)

00:00  val. – Pabaiga

 

 

2019 m. gegužės 19 d. (sekmadienis), Rotušės aikštė

 

12:00 – 17:00 AUTOSHOW 2019

Audio Freakz Lietuva Db Drag – automobilinių garso sistemų galios varžybos

Automėgėjų klubų „Tuning team“, „Autoera“, „Retromobile“ ir kt. naujausių eksponatų, senovinių automobilių ir motociklų, kitos technikos paroda.

 

17:00 – 19:00

Kęstutis Ignatavičius ir AITVARIUKAI

Grupė VAIZBŪNAI

 

 

Daugiau informacijos:

www.medusaconcert.lt

www.facebook.com/bikeshow.lt

 

 

 

Parašykite komentarą