Aiste42
Žmonės

Jonava turi ypatingą grožio oazę – ją įvertino ir pramogų pasaulio žvaigždynas

Žinomi pramogų pasaulio žmonės šįkart skubėjo ne į kuriame nors iš Lietuvos didmiesčių, o į Jonavoje vykusį renginį – čia įkurtuves šventė grožio namų „Aistė“ kolektyvas.

„Aistės Jakaitienės įkurta savęs palepinimo oazė jau tris metus nenuginčijamai karaliauja Jonavoje. O šiandien yra ta diena, kai galime tapti nuoširdaus ir puikaus darbo rezultato liudininkais – grožio namai tapo dvigubai didesni ir juose dirbs ne tik daugiau meistrų, bet ir bus atliekama įvairesnių procedūrų. Tad, švenčiame įkurtuves!”, – svečiams sakė pirmą kartą renginio vedėjos amplua “pasimatavusi” televizijos bei teatro aktorė Goda Petkutė.

Kartu su Aiste grožio namuose dirba ir jos dukra Emilija, blakstienų priauginimo meistrė.

„Būtent todėl mes svečiuose ir turime šios srities virtuozę, mokytoją Laurą Kaminskienę, kurios dėka Aistės grožio namų plėtros proga gimė netikėtas projektas. Laura yra pasakojusi, kad blakstienų priauginimo čempionatuose viena iš įdomiausių rungčių yra „fantasy“. Jos metu meistrai kuria netikėčiausią dizainą blakstienoms. Šioje srityje paimprovizavo ir pati Laura, pakvietusi modeliais tapti keturias žinomas moteris – dainininkę Vashą, Dydžio evoliucijos projekto nugalėtoją Pauliną Galkontaitę, aktorę Žiedūnę Mardosaitę bei visuomenininkę Živilę Barzdaitytę. Merginas ir tai, ką sukūrė Laura, įamžino fotografas Ilya Yakover“, – sakė G. Petkutė.

Dalis šių nuotraukų buvo pristatyta vienai dienai grožio namai „Aistė“ prieigose surengtoje ir iškilmingai atidengtoje ekspozicijoje.

Laura turi ir dar vieną idėją. Įspūdingosios nuotraukos jau perkeltos ir ant laisvalaikio marškinėlių. Tąkart jais pasipuošusi jau buvo nuotraukose įamžinta šokėjo Sauliaus Skambino mylimoji Živilė.

„Kursime „Madam Butterfly” drabužių liniją ir džiaugiuosi, kad jos debiutas įvyko būtent čia, Jonavoje, vietoje, kur grožiui skiriama daug dėmesio“, – sakė L. Kaminskienė.

Vakaro metu svečiai lepinti ne tik išskirtiniais gėrimais ir užkandžiais, bet ir ypatingais desertais. Juos paruošė  Solveiga Grigalevičiūtė – prestižinio „Le Cordon Bleu“ instituto absolventė, netrumpą laiką dirbusi Airijoje, 5* viešbučio „Merrion“ restorane ir prieš kelis metus grįžusi namo, į Lietuvą.

“Dažniausiai nežinodavome, kam ruošiame desertus. Restoranas laikydavosi politikos, kad visi svečiai – VIP. Su ta mintimi ir dirbdavome – sukurti tai, kas geriausio. Visi buvome pasirašę konfidencialumo sutartis. Net ir joms pasibaigus, negalime viešinti svečių nuotraukų, darbo paslapčių“, – sakė pašnekovė, užsimenanti, kad JAV prezidentą Bilą Klintoną, propaguojantį veganišką mitybą, jai teko palepinti vaisių lėkšte, grupės U2 narius – įmantriais pyragėliais, o karališkos kilmės svečius – popiečio arbatėle, su išskirtiniais teminiais desertais.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą