vestuves 2
Žmonės

Jaunųjų įvaizdžio klaidos – iš fotografo perspektyvos

Fotografas Tomas Janulevičius pastebi, kad daug porų, besiruošiančių savo šventei, dažnai pasimeta tarp prioritetų ir kur kas daugiau dėmesio skiria mažiau reikšmingiems dalykams.

„Mano nuomone, svarbiausia, kuo turi pasirūpinti jaunavedžiai, yra jų įvaizdis. Todėl norisi trumpai aptarti jį kuriant dažniausiai daromas klaidas“, – sako pašnekovas.

  1. „Nusipirksiu suknelę iš kitos nuotakos, nes ji pasakiškai gražiai atrodė”. Gal ir atrodė gražiai, bet kiekvieno asmens sudėjimas ir figūros tipas yra skirtingas, tad, perpirktas drabužis niekada neatrodys taip, kaip atrodytų siuvantis asmeniškai. Suknelė turi ne tik atrodyti gražiai – ji turi pabrėžti privalumus ir paslėpti trūkumus. Turi idealiai tikti. Tik tuomet ji bus tas elementas, kuris bendrame įvaizdyje pridės savo pliusą į „wow” rezultatą.
  2. Makiažas ir šukuosena. „Taigi tas pats vakarinis makiažas, tai kodėl mokėti brangiau?” arba „Noriu štai šios šukuosenos, nes ji labai tiko šiai nuotakai nuotraukoje”. Nuotakos makiažas yra vienas sudėtingiausių. Jis turi atlaikyti beveik visą parą, visas oro sąlygas, ašaras, bučinius. Atlikti tokį makiažą reikia daug žinių ir patirties. Tinkamą makiažą turi pasiūlyti makiažo meistras pagal nuotakos spalvinį tipą. Šukuosena turi pasiūlyti pats šukuosenos meistras atsižvelgdamas į būsimą suknelę, įvertinus plaukų kiekį ir ilgį, veido formą. Tik tuomet, kai šie elementai yra suderinti, rezultatas yra stulbinamas.
  3. Jaunikio kostiumas. Dažniausia klaida – pasirinktas per didelis dydis. Kelnių klostės gula ant batų, per ilgos švarko rankovės, per plati pečių linija. Taip pat labai svarbus elementas -asmens spalvinis tipas (šiltas ar šaltas). Netinkamai parinkta kostiumo spalva išryškins veido raudonį, pabrėš kitus galimus trūkumus, kuriuos gali prigesinti tik tinkami tonai. Taip pat jaunikiai turėtų pasirūpinti ne tik savo šukuosena, bet ir vyrišku grimu ir manikiūru.
  4. Avalynė privalo būti patogi. Jeigu šventinės dienos eigoje skaudės kojas, tai šventinės nuotaikos neliks nei jauniesiems, nei aplinkiniams.

Pasirūpinus šiais įvaizdžio elementais jaunavedžiai derės vienas prie kito, nebus tarpusavio kontrasto ir kartu jie atrodys stulbinamai gražiai. Kai patys esame gražūs sau, turime daugiau pasitikėjimo savimi, tuomet ir fotosesijos eiga tampa maloni, o nuotraukos – kerinčios. Visgi, jaunavedžių išvaizda ir pasitikėjimas savimi matomas nuotraukose, o tai yra akimirkos, kuriomis, žvelgiant į vestuvinį albumą, norisi gerėtis nuolatos.

 

 

 

Parašykite komentarą