Pramogos

Jauniausia Lietuvos repo grupė pristato dainą kartu su Bjelle

Jauniausi, bet patirties ir brandumo gali pavydėti ne vienas Lietuviškos muzikos atlikėjas, turbūt taip taikliausiai galima būtų apibūdinti repo grupę Operatyvūs, kuri sparčiai skinasi kelią į Lietuviškos muzikos industriją. Šį kartą grupė pristato naujausią savo vaizdo klipą dainai „Būk su manim“, kuri įrašyta kartu su Bjelle.

Trejus metus gyvuojanti repo grupė ant scenos jaučiasi kaip namuose. Jie jau spėjo sudalyvauti dešimtyse renginių, pasirodyti televizijoje, grojo didžiausių Lietuvos festivalių scenose ir net Čikagoje. Brandumas, veržlumas ir nuolatinis tobulėjimas, savybės kuriomis spinduliuoja šie jaunuoliai, negali nežavėti, todėl drąsiai juos galima vadinti vienais perspektyviausių Lietuviško repo atlikėjais.

Naujausias Operatyvūs kūrinys „Būk su manim“, tai dar vienas žingsnis debiutinio grupės albumo link, prie kurio įrašų grupės nariai ir dirba. „Ši daina, tai jautriausia ką teko sukurti iki šiol. Apie nežinomybę ir buvimą čia ir dabar. O klipas filmuotas miške, nes jis simbolizuoja buvimo šaltinį. Kol tu esi jame, jis būna su tavimi“, – apie naują kūrinį atvirauja Pijus. „Gamta sukelia ypatingų kūrybinių akimirkų, iš to galima pasiimti tiek įkvėpimo, tiek vidinės ramybės. Miškas nuspalvina emocijas spalvomis, kurias dažnai pamirštame“, – sako kitas grupės narys Domantas.

Prie šios dainos įrašų prisidėjo ir puikiai visiems žinoma, įvairiais talentais apdovanota atlikėja – Raminta Naujanytė – Bjelle. Kaip teigia atlikėja, jai labai patinka grupės Operatyvūs vaikinų tekstai. „Jie brandūs ir gilūs. Aš iš jų daug tikiuosi ir jais tikiu. Pajutau, kad dainą „Būk su manim“ galiu papuošti savaip ir rezultatas gavosi puikus“, – sako Bjelle.

Tarp pamokų ir įrašų studijos gyvenantys jaunuoliai, šiemet turi ir kitų iššūkių. Pijus, jau trečią kartą išbandys savo jėgas Freestyle MC Battle 2018. Prieš metus laiko jis vertė paprakaituoti ne vieną priešininką ir nugalėjo net praeitų metų čempioną. Beje, jis tapo pačiu jauniausiu mc „betlo“ kovotoju per visą Lietuviškų mc „betlų“ istoriją.

 

Nuoroda į vaizdo klipą: https://youtu.be/p7ABSExpSV8

 

 

Parašykite komentarą