Pramogos

Jauniausi Lietuvos reperiai pristato naują vaizdo klipą

Jauniausi, bet patirties ir atkaklumo gali pavydėti ne vienas lietuviškos muzikos atlikėjas – turbūt taip taikliausiai galima būtų apibūdinti repo grupę „Operatyvūs“, kuri sparčiai skinasi kelią į lietuviškos muzikos industriją. Šiandien plačiam klausytojų ratui grupė pristato naujausią savo muzikinį vaizdo klipą „Juoda“, kuris per 24 valandas pateko tarp populiariausių vaizdo klipų „Youtube“ puslapyje.

Per ketverius gyvavimo metus „Operatyvūs“, su koncertine programa, jau spėjo aplankyti didžiausius šalies festivalius, aplankė net JAV, kur grojo Čikagoje, bei filmavosi ne viename televizijos šou. Be viso to, Pijus yra jauniausias Lietuvos „Freestyle Battle“ dalyvis šių renginių istorijoje. 2018 metais užėmęs garbingą antrą vietą.

14-a ir 17-a metų turintys jaunuoliai šiuo metu gyvena tarp mokyklos ir įrašų studijos, kur įrašinėja savo debiutinį studijinį albumą. Albumas dienos šviesą išvys dar šiais metais. Kūrinys „Juoda“, tai tarsi naujas grupės etapas, kuriuo jie įrodė, kad yra visiškai universalūs ir gebantys rašyti absoliučiai įvairiomis temomis. „Šioje dainoje yra ironiškos arogancijos ir labai daug tiesos. Ji turi stiprią emociją, kuri mums labai artima. Didžiuojuosi visa komanda, kuri prisidėjo prie šio kūrinio ir vaizdo klipo atsiradimo“, – prisipažįsta Pijus.  „Šio kūrinio įrašai leido tiksliai suprast ko norim iš savo kūrybos. Universalumas yra mūsų stiprybė ir mes tikrai tai išnaudosim ateityje“, – sako kitas grupės narys Domantas.

Nuoroda į kūrinį: https://youtu.be/RygUH6XUKNU

 

 

 

 

Parašykite komentarą