01.31.2020 M.A.M.A. 2019 168 © Dainius Dambrauskas We Belong in Photos
Miestas Pramogos

Jau šį vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje – ir nostalgiški, ir inovatyvūs M.A.M.A apdovanojimai

Šį šeštadienio vakarą, 19.30 val. TV3 tiesioginiame eteryje bus įteikta 16 prestižinių M.A.M.A statulėlių. Ceremoniją ves Inga Jankauskaitė ir Vidas Bareikis. Iškilmių organizatoriai ketina nustebinti ateities technologijomis. Žiūrovai išvys žvaigždžių pasirodymus su įspūdingos virtualios realybės vizualizacijomis.

Lietuvių TV kanalų eteryje tokie technologiniai vaizdo sprendimai bus naudojami pirmą kartą. Kompanija „Videoprojektai LT“ sukūrė efektingą iliuzijų pasaulį, kuriame išsitrina bet kokios ribos. Todėl itin verta laukti OG Version, „Sisters on Wire“, „The Roop“, Keanu Blunt bei Virgio Stakėno pasirodymų. Intriguojantį šou ruošia ir ceremonijos vedėjai.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančių iškilmių metu taip pat bus tiesiami muzikiniai tiltai. Velnišką greitį išvystantys dronai Justiną Jarutį pagaus Kauno Muzikiniame teatre. „Saulės kliošas“ socialinę žinutę transliuos iš „Moxy“ viešbučio.

Taip pat jubiliejinėje, kelių valandų trukmės transliacijoje bus prisimintos gražiausios, pikantiškiausios ir istorinės M.A.M.A 10-mečio akimirkos, skirtingais apdovanojimų metais įsiminę „Leon Somov & Jazzu“, SEL ir Donny Montell, BIX, Kastyčio Kerbedžio bei anuomet specialiai suburto „Pop boys“ ketvertuko, Sauliaus Prūsaičio ir daugelio kitų pasirodymai.

„Tokią dieną – švenčiant M.A.M.A 10-metį – bus labai gera prisiminti, kokį kelią nuėjo šie apdovanojimai ir jų dalyviai, kaip užaugo Lietuvos muzikos verslas ir kokias fantazijas leidžia įgyvendinti rytdienos technologijos“, – sakė šventės prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Nors šiemet švenčiamas jubiliejus, publikos ir svečių į M.A.M.A apdovanojimus dėl pandemijos nebuvo galimybės pasikviesti. Renginyje dalyvaus tik nominantai ir statulėlių teikėjai – įvairių sričių superžvaigždės, tarp jų – Džordana Butkutė, Juozas Statkevičius, Sergejus Maslobojevas ir kiti.

Visi, atvykę į Kauno „Žalgirio“ areną, testuojami. Į vidų gali patekti tik turėdamas Covid-19 testo neigiamą rezultatą. „Šiandien galime jaustis saugūs savame burbule ir už tai dėkojame testus atliekančiai klinikai „UnaVita“. Tap pat nuoširdus ačiū Kauno miestui, kuris jau 10 metų M.A.M.A muzikos bendruomenę sutinka labai svetingai“, – kalbėjo M.A.M.A Viešųjų ryšių vadovė Jurga Klimaitė-Riebling.

Įprastai sausį vykdavę Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A šiais metais dėl pandemijos buvo perkelti į kovo 27-ąją. Tokią dieną prieš metus TV3 eteryje buvo surengtas specialus medikų palaikymo ir paramos koncertas „M.A.M.A iš namų“, kurio metu žiūrovai paaukojo 128 tūkstančius eurų.

Parašykite komentarą