MAMA apdovanojimu akimirka 02 by Eitvydas Kinaitis
Pramogos

Jau rytoj Kauną sudrebins M.A.M.A apdovanojimai: arenoje vyksta finalinės repeticijos

Šiuo metu Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta didžiausio metų renginio – Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2019 ceremonijos repeticijos. Penktadienį įspūdingą renginį arenoje stebės 10 tūkstančių žmonių. Į Kauną suplūs ir iki ryto metų įvykį švęs žvaigždės iš visos Lietuvos – ne vienas viešbutis jau pranešė nebeturintis laisvų kambarių.

M.A.M.A 2019 renginio muzikinėje dalyje – daug masinių pasirodymų. „Ruošiame įspūdingą roko numerį, kuriuo pagerbsime sienas ir imperijas sugriovusį „Roko maršą“: BIX hitą „Mes tikim dievais“ atliksime kartu su senais, gerais draugais iš kitų grupių – Svaru, Kastetu, Maksu Melmanu. Prisijungs keliasdešimt šokėjų ir šiais metais 60-ąjį jubiliejų švenčiantis „Ąžuoliuko“ choras, – pasakojo prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. – M.A.M.A yra didžiausia muzikos šventė, vienijanti visą muzikantų bendruomenę. Ir mes tą šventę šiemet nusiteikę švęsti išties galingai – renginyje dirba beveik pusė tūkstančio žmonių.“

M.A.M.A apdovanojimai įvyks jau 9 kartą. Ši ceremonija visuomet suburia didžiulę armiją televizijos žiūrovų – renginį per TV3 pasižiūri beveik milijonas žmonių. „Transliacija – tiesioginė. Tai, ką žiūrovai pamato, yra tikra, vyksta gyvai“, – kalbėjo prodiuseris.

Pasak jo, didžiulės apimties pasirodymą šįkart ruošia Natalija Bunkė, ant scenos pilnu sąstatu pakils latvių žvaigždės „Brainstorm“ ir „Daddy Was a Milkman“.

„Paskutinį kartą ant M.A.M.A scenos koncertuos „Lilas ir Innomine“. Tai – labai laukiamas pasirodymas, kuriame susijungs visos repo pažibos – ir kylanti žvaigždė Evgenya Redko, ir mohikanai „G&G Sindikatas“. Taip pat įvyks labai spalvingas ir linksmas Sauliaus Prūsaičio šou. 20-ies metų sukaktį švenčianti grupė „Pikaso“ ruošia intriguojantį pasirodymą.  Nuskambės metų kūriniu pretenduojantis tapti Vido Bareikio bei „8 Kambario“ hitas „Ežero dugne“, šio pasirodymo metu sceną užtvindys ir bangas kels 40 šokėjų, bus tikrai šlapia“, – pasakojo Samas.

Vidas Bareikis renginyje žada nustebinti ir savo įvaizdžiu. „Tuo rūpinasi Aistė Radzevičiūtė-Kiber Viber. Galiu atskleisti, kad mano kostiumas bus persiūta mamos suknelė“, – kalbėjo V. Bareikis.

Dėmesio neabejotinai sulauks ir „Saulės kliošo“ vokalistė Justė Starinskaitė – dizainerė Milda Grikšaitė jai sukūrė netikėtą rožinę suknelę. Atlikėjos Giedrės sceniniu įvaizdžiu pasirūpino Robertas Kalinkinas. „Šiemet Giedrė pasirodys vilkėdama išskirtinę suknelę iš dirbtinio kailio, kuri sukurta pagal jos tipažą, iš 60 detalių. Tai – išskirtinis gaminys“, – kalbėjo R. Kalinkinas.

Daugiau nei 3 val. trukmės tiesioginę TV3 transliaciją iš Kauno „Žalgirio“ arenos ves Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius, o jiems asistuos charizmatiškos dvynės Dovilė ir Živilė Kurauskaitės. Jų įvaizdžiu rūpinasi dizaineris Egidijus Rainys.

Savo grožį ir fantaziją M.A.M.A svečiai bei dalyviai iki renginio parodys ant „Kia raudonojo kilimo“. Organizatoriai perspėja, kad ten laukiamų asmenų vardiniai kvietimai yra neperduodami kitiems asmenims, ir neatitikus tapatybei negalioja.

Smagias M.A.M.A dūzges jau ne pirmus metus organizuoja apdovanojimų partneris – „Olympic Casino Donelaitis“. Ten ir bus pratęstas šventinis muzikos industrijos atstovų vakarėlis.

 

Parašykite komentarą