Žmonės

Išradingumu kurdama personažo kostiumą žaidimų festivalio „GameOn“ komisiją sužavėjusi Darja: „Man tai – ne žaidimas“

Kaune besimokanti Darja laimėjo žaidimų kultūros festivalyje “GameOn” rengtą “Cosplay” konkursą. Apie tai praneša portalas zmones.lt.

Kostiumų, kuriais vilki populiarių kompiuterinių žaidimų ir animacinių filmų personažai, kurimo konkursas yra vienas iš didžiausio Lietuvoje žaidimų kultūros festivalio „GameOn“ akcentų. Lapkričio 3-osios, antrosios renginio, dominančio tūkstantinę minią, vakare paskelbta, jog šįmet įsiminintiniausiu išrinktas Darjos Kostianovos (23) darbas – daugiau nei dešimt metų kostiumų siuvimu besidominti mergina įkūnijo Visual Aya herojų.

Visame pasaulyje populiaraus „Cosplay“ konkurso laimėtoja pasakojo spalvingais žaidimų bei filmukų personažais susidomėjusi dar paauglystėje. Tuomet su drauge naršydamos internete jos aptiko Japonijoje vykstančių festivalių vaizdo įrašus.

„Pasiaiškinome, kas tai, ir susižavėjome galimybę mėgstamus herojus įkūnyti realybėje“, – sakė pašnekovė.

Kostiumus iš įvairiausių audinių ji ilgą laiką siuvo rankomis. Tik prieš ketverius metus merginos tėvai, supratę, jog tai vis dėlto ryškus bei tikras dukters pomėgis, nupirko jai dovanų siuvimo mašiną.

„Kadangi mano gimtadienis sutampa su Kalėdų laikotarpiu, tėvai pasirūpino, kad mano svajonė taptų realybe“, – pasakojo Darja.

Ji šypsojosi paklausta, kur mokėsi siuvimo meno.

„Įveri į adatą siūlą ir siuvi! Kitiems kostiumų nekurčiau – dar neturiu tiek drąsos. O man tokių, kokie gimsta iš didelio noro realizuoti sumanymą, pakanka“, – patikino pašnekovė.

Šįkart ji pasirinko personažą iš mėgstamo, bet nepopuliaraus kompiuterinio žaidimo. Darja sako – taip norėjusi save išbandyti.

Parašykite komentarą