Igoris Jarmolenka. Koncertas 70 of 80
Žmonės

Įspūdingai jubiliejų atšventusio atlikėjo Igorio Jarmolenkos planuose – duetas su tarptautine įžymybe

„Kažkada apie tai nė nesvajojau“, – patikino pastaruoju metu vis dažniau viešojoje erdvėje  matomas, naujus kūrinius ir jų vaizdo klipus pristatantis, įspūdingą asmeninio jubiliejaus koncertą surengęs atlikėjas bei verslininkas Igoris Jarmolenka.

Duetas su Vudžiu, Radži, Nijole Tallat – Kelpšaite, Inga Valinskiene, Rūle ir visas glėbys autorinių dainų – tai tik dalis to, ką per pastaruosius kelerius metus nuveikė į muzikinę sceną įsiveržęs bei pripažinimo sulaukęs „Bless piza“ Kaune įkūrėjas.

Jo ateities planuose – bendras kūrinys su tarptautinio lygio įžymybe. Galbūt su jo gimtadienyje dalyvavusiu, vienu garsiausių šansono atlikėju Olegu Shak.

„Mano galvoje nuolat sukasi daugybė idėjų. O juk kai labai nori, kliūtys tampa ne itin reikšmingos“, – patikino sukaktuvininkas.

Praėjus jubiliejinio koncerto rūpesčiams ir džiaugsmams jis neabejoja –  jo muzika gali patikti įvairių kartų atstovams.

„Daina „Alyvos“, įrašyta su Nijole Tallat – Kelpšaite, tai kūrinys, kurį atlikę visada turime jį dar kartą pakartoti!“, – sakė pašnekovas.

https://youtu.be/jZ7oMhQt9Tg

Publikos dėmesio sulaukė ir duetas su lietuviškų realybės šou gerbėjų puikiai pamenamu „Kelio į žvaigždes“ dalyviu Rolandu Skripkaičiu-Rūle.

https://youtu.be/MkMawdT6jRg

„Toks skirtingas buvo ir mano jubiliejinis koncertas – įvairių skonių publikai“, – patikino sukaktuvininkas.

Jo šventei dirigavo aktorė Kristina Kazlauskaitė ir humoristas Vitalijus Cololo. Programoje, kurią stebėjo svečiai iš Norvegijos, Didžiosios Britanijos, Škotijos, Rusijos, Latvijos, Ukrainos, surengtas šokių trupės „Todes“, Vudžio, Rūlės, „Funky“ lyderės Beatos bei kitų atlikėjų pasirodymas. Susirinkusiuosius itin nustebino šventės kaltininko sūnaus Andriaus debiutas vakaro scenoje – berniukas savo aukštu balso tembru užkariavo klausytojų širdis.

Parašykite komentarą