BM terasos terasos atidarymas 37 of 55 1
Žmonės

Įsimintiną sezono atidarymą surengusi Inga Budrienė pasidalino privačių švenčių madomis – žvaigždės juose laukiamos vis rečiau

Kvepiančių žiedų jūroje skendintys stalai, spalvingi, virš jų pakibę sietynai, užburiantys būgnų ritmai, autentiški virtuvės šefo Ruslano Bolgovo patiekalai, akį traukę mistiški šokėjai – tai tik dalis to, kuo „BM terasos“ sezono atidarymo svečius stebino įspūdingų privačių švenčių organizavimu garsėjanti Inga Budrienė.

„Vakarą įkvėpė mūsų su vyru Dariumi kelionė į Ibizą. Jos metu, vakarieniaudami viename restorane, stebėjome šou, kuris paliko daug emocijų. Tad, dalį to, ką patyrėme tolimame krašte, norėjosi padovanoti mūsų terasos lankytojams“, – sakė žinoma moteris.

Anot jos, įkvepiantys vakarėliai Karmėlavoje nuo šiol vyks dažnai, o juos galės aplankyti visi norintys. „BM terasai“ R. Bolgovas paruošė net atskirą meniu, kuriame – pagal jo receptus gaminami patiekalai.

„Drąsus sprendimas yra vietoje, kuri garsėja cepelinais, patiekti midijas, vištienos ir chorizo iešmelius su egzotinių vaisių padažu, jautienos didkepsnį, buratą su kinkanais ir karamelizuotais svogūnais. Į meniu įtraukėme ir sezonines daržoves bei specialios tausojančios technologijos pagalba ruošiamus mėsos valgius“, – pasakojo virtuvės šefas.

Tai, kas buvo sukurta sezono atidaryme, I. Budrienės teigimu, savotiškai pristato ir naujausias šių metų privačių renginių tendencijas.

„Pastebėjau, jog šou pasaulio žvaigždės sulaukia vis mažiau klientų dėmesio. Žmonės užsimena labiau norį ne tik gražios aplinkos, bet ir nematytų pramogų, kurios nekainuotų tūkstančių“, – įžvalgomis dalinosi švenčių planuotoja.

Šįkart jai sukurti abejingų nepalikusį vakarą padėjo „Art show“, diskžokėjų mokyklos „Atik Esup“ įkūrėjas Rokas Baltūsis, būgnininkas Jurgis Jakūnas, elektriniu smuiku grojanti Noemi.

„Turėjome ir kelis debiutus – už pulto stojo ne tik stilingoji AYA, bet ir Cobra Mantas. Gal tai bus jo kelias. Mantas visada domėjosi mūsų su Dariumi darbu, net neprašytas  padėdavo. Dabar jis skiria laiką ne tik mokyklai, bet ir savo pomėgiu – muzikai“, – apie pirmąjį viešą savo sūnaus pasirodymą su šiluma  kalbėjo I. Budrienė.  

Auros Šimkienės nuotraukos

Parašykite komentarą