Voldemars Petersons foto Justinas Stacevicius
Miestas Pramogos

Įsibėgėjantį pavasarį Kaune žymi pirmieji koncertai: pasirodys ir Voldemars Petersons

Vyriausybei leidus renginius, kuriuose galima dalyvauti neišlipant iš automobilio, organizatoriai sukruto rengti pirmuosius šiais metais koncertus. Vienas iš tokių – Kaune prekybos miestelyje „Urmas“ penktadienį vyksiantis koncertas, kuriame bus ir šių metų Eurovizijos atrankoje sėkmingai pasirodęs Voldemars Petersons.

„Norime pakviesti žmones prasiblaškyti, pasisemti geros nuotaikos. Bus scena, šviesos, gyvi pasirodymai. Galėsime prisiminti ir pajausti tą gyvenimą, kuri gyvenome iki karantino. Ir kuris, tikėkimės, greitai vėl sugrįš“, – sakė koncerto organizatorių ATIK ESUP atstovas Rokas Baltūsis.

Pagrindinis vakaro atlikėjas V. Petersons irgi buvo nusiteikęs optimistiškai.

„Nuotaikos geros. Gal nuskambės ir keistai, bet laikotarpis nuo pat pirmojo karantino man yra labai kūrybingas ir produktyvus. Savo koncertinę veiklą aš organizuoju taip, kad ji vyktų daugiausia vasarą, o paskutinė vasara buvo išties gera. Kitą laiką praleidžiu studijoje, kuriu dainas. Po pasirodymo Eurovizijos atrankoje veiklos atsirado dar daugiau, pastaruoju metu vėl repetuojame su grupe“, – pasakojo muzikantas.

Koncertas Kaune jam bus pirmasis toks pasirodymas šiais metais. Atlikėjas nekantrauja vėl dainuoti ant scenos ir žada atlikti autorinę programą, kuri apims ir laiko patikrintas ir pačias naujausias jo dainas.

„Bus repertuaras nuo realybės šou „Dangus“ laikų iki dabar. Skambės dabar populiari „Švyturys“, taip pat ir eurovizinė daina. Bus ir dvi naujos, viena iš kurių dar nėra niekur skambėjusi. Turėsime ir siurprizų – žiūrovų lauks specialus mūsų gitaristo pasirodymas, o vieną dainą atliks ir būgnininkas“, – sakė V. Petersons.

Renginyje dar pasirodys labai perspektyvi ir įdomi, melodingą muziką atliekanti grupė MOOD, reperis „Mancero“, neseniai išleidęs naują savo dainą „Momentus“, bei ATIK ESUP didžėjai.

Bilietus į „Urmo“ teritorijoje balandžio 2 d., 19 val. prasidėsiantį koncertą DRIVE – IN – VIBE – IN galima įsigyti per „Paysera“ sistemą. Koncerto metu atliekamos muzikos bus galima klausytis tik būnant automobiliuose, ji bus transliuojama specialiu dažniu per radijo imtuvus. Renginio organizatoriai pasirūpino ir galimybe į automobilius užsisakyti maisto iš netoliese esančių maitinimo įstaigų.

 

Parašykite komentarą