D V 1 e1638124087238
Pramogos Žmonės

Išgirskite: Grupės „Jauti” vokalistas Džiugas ir „Lietuvos balso” finalistė Vaida pristato bendrą dainą

„Ši daina apie dviejų mylimųjų ilgesį bei susitikimą, pripildytą abejonių ir dvilypių jausmų“,- sako Džiugas Širvys, apibūdindamas antrąjį būsimo solo albumo „Pastorių vaikai” singlą. Alternatyvaus roko grupės „Jauti“ vokalistas kūrinį „Nuo pradžių“ bei jam skirtą klipą pristato kartu su „Lietuvos balso“ finaliste Vaida Deksnyte.

Kūrinyje jaučiama melancholija atsiskleidžia vėjo metaforomis: „Į šią muzikinę kompoziciją pynėme švelnius širdies dažnius, atvėrėme jautrią asmenybę” – sako Vaida, atskleisdama, jog vienu iš dainos įkvepėjų tapo pirmasis atlikėjos kūrinys „Su Vėju”. O švelniame priedainyje girdimi Džiugo atrinktų Ekleziasto knygos eilučių atspindžiai – krikščioniška tematika paremtos ir kitos atlikėjo būsimo albumo „Pastorių vaikai“ dainos.

Paklausti, kaip sekėsi dirbti kartu, atlikėjai vieningai teigia, jog kūrybinis procesas buvo itin sklandus. „Labai džiaugiuosi mūsų bendru darbu, nes atėjęs į studiją neturėjau didelių lūkesčių. Tai pirmasis mano bendras darbas su kitu atlikėju, nes įprastai muziką kurdavau vienas arba kartu su grupės „Jauti” nariais, tad esu labai dėkingas Vaidai už tokį nuostabų rezultatą”,– komentuoja Džiugas. „Labai smagu, kad gavau galimybę prisidėti prie naujojo albumo kūrimo”, – pritaria Vaida. „Net sunku patikėti, kad aš iš tikrųjų dainuoju”.

Už techninę kūrinio pusę atlikėjai dėkoja prodiuseriui bei garso režisieriui Snorre Bergerud ir būgnininkui Sindre Skeie. „Kūrinys „Nuo pradžių” buvo sulipdytas per vieną dieną Ymir Audio įrašų studijoje”, – prisimena Vaida. „Aš labai laiminga, kad toks muzikinis peizažas pagaliau gali kvėpuoti”. Džiugas taip pat pabrėžia iliustratorės Justės Urbonavičiūtės-Kissi Ussuki indėlį į kūrybinį procesą: „Visus laurus kabinu Justei už nuostabų dainos klipą, kuris lengvai ir gražiai nugulė aštuonių milimetrų juostoje”.

Atlikėjai klausytojus kviečia atverti jautriausias sielos puses:  „Viliamės, jog ši 4 minučių 12 sekundžių dvasia privers pajausti tai, ką patys jaučiate ir išgyvenate”.

Parašykite komentarą