Renault Clio
Sportas

Iš Lietuvos rinktinės rungtynių ne tuščiomis: dovanų automobilis ir milžiniškos žaidėjų nuotraukos

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gerbėjai po „Krepšinio namų“ paramos rungtynių tikrai namo negrįš tuščiomis, nes žiūrovų lauks daugybė konkursų ir dovanų.

Jau rugpjūčio 12 d. Lietuvos ir Serbijos nacionalinių komandų susitikime apsilankęs vienas krepšinio mylėtojas namo galės parvažiuoti „Renault Clio“ automobiliu. Viskas, ką reikės padaryti – pagauti šokėjų mestą kamuoliuką ir pataikyti iš aikštės vidurio.

„Atmosfera Klaipėdoje rungtynėse su suomiais buvo neįtikėtina. Tikimės ne ką prastesnio sirgalių palaikymo ir Kaune prieš Serbiją. Be to, laikome sukryžiuotus pirštus, kad turėtume vieną labai taiklų ir dėl to nepaprastai laimingą sirgalių, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas. – Džiaugiamės, kad kartu su UAB „Sostena“ galėsime pakviesti krepšinio mylėtojus dar labiau laukti Lietuvos ir Serbijos rinktinių rungtynių. Tikime, kad krepšininkai padovanos pergalę, o mes – nuostabų prizą.“

Visi „Žalgirio“ arenoje susirinkę žmonės „Renault Clio“ galės apžiūrėti visų rungtynių metu, jis bus eksponuojamas šalia Serbijos rinktinės atsarginių žaidėjų suolelio. Taip kiekvienas iš arti galės įsitikinti, koks prizas jų laukia.

„Renault“ ir „Sostena“ yra ilgamečiai Lietuvos krepšinio federacijos rėmėjai, bei, žinoma, didžiuliai Lietuvos rinktinės sirgaliai. Ir patys palaikome savo komandą kiekvienose rungtynėse, sekame naujienas ir džiaugiamės pergalėmis, tačiau žemai lenkiame galvas ištikimiems fanams, kurie visas varžybas stebi gyvai, tribūnose, negailėdami jėgų ir balso skanduoti bei nuoširdžiai palaikyti rinktinės ir kiekvieno žaidėjo asmeniškai. Tad šis specialusis metimo į krepšį konkurso prizas – mūsų dovana rinktinės sirgaliams, taip norime savo ir visos Lietuvos krepšinio vyrų rinktinės vardu padėkoti už jų besąlygišką palaikymą, užvedantį ir motyvuojantį siekti tik pergalių“, – teigė „Renault“ atstovybės Lietuvoje „Sostena“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Beata Kunevičienė.

O jeigu netikite savo taiklia ranka iš vidurio aikštės, Lietuvos krepšinio federacija jūsų nepaliks be įsimintinų „Krepšinio namų“ paramos rungtynių dovanų. Ant kėdžių bus išdėlioti dideli krepšininkų veidai, kurie padės  arenoje sukurti dar smagesnę atmosferą.

„Kai tokiomis specialiomis kaukėmis pasipuošia visi NBA arenose esantys žiūrovai, tai vaizdas tikrai būna labai šaunus, – sakė Toronto „Raptors“ ir Memfio „Grizzlies“ komandose žaidęs Jonas Valančiūnas. – Net neabejoju, kad taip pasipuošę Lietuvos rinktinės gerbėjai atrodys dar galingiau, tokios kaukės sau norėčiau ir aš“.

„Praėjusiame sezone tokie žaidėjų atvaizdai buvo pasirodę ir per „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes, man labai patiko. O čia juos gaus visi susirinkę žiūrovai, tai visi kartu su sirgaliais sudarysime pačią didžiausią Lietuvos krepšinio rinktinę“, – sakė nacionalinės komandos puolėjas Paulius Jankūnas.

Priminsime, kad Lietuvos ir Serbijos rinktinių rungtynės Kaune bus ypatingos ir tuo, kad tai – „Krepšinio namų“ paramos rungtynės. Visi, nusipirkę bilietus į minėtas rungtynes, prisidės prie „Krepšinio namų“ statybų, o tai yra prie Lietuvos krepšinio istorijos išsaugojimo ir puoselėjimo. Tai nebus įprastas muziejus, bet moderniausias, kupinas technologinių naujovių multifunkcinis centras su daugybe pažintinių ir pramoginių atrakcijų lankytojams.

Be to, tai bus vienintelės rungtynės Lietuvoje, kai kartu bus galima aikštėje pamatyti abu mūsų nacionalinės komandos NBA krepšininkus: Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė taip pat vienoms rungtynėms pakeis savo aprangų dizainą, sugrįš 80metų į praeitį ir taip pagerbs savo pirmtakus – 1939 m. Europos čempionais Kaune tapusią Lietuvos rinktinę.

Būtent prieš 80 metų, gegužės 21-28 d., legendinėje Kauno sporto halėje, Lietuvos rinktinė antrą kartą iš eilės tapo stipriausia Europoje.

Savo ruožtu LKF visiems atvykusiems įteiks specialius auksinius bilietus. Bilietus, kurie taps padėkos simboliu, bus galima gauti tik rungtynių metu „Žalgirio arenoje“, o juose bus pavaizduoti ne tik „Krepšinio namų“ statiniai, tačiau ir trys ryškiausi visų laikų Lietuvos rinktinės vidurio puolėjai – Pranas Lubinas, Arvydas Sabonis ir J.Valančiūnas.

Bilietus į dviejų Europos krepšinio gigantų – Lietuvos ir Serbijos rungtynes – platina bei prisidėti prie „Krepšinio namų“ statybos kviečia bilietai.lt

„Krepšinio namai“ – multifunkcinis centras, kuriame bus moderniai ir šiuolaikiškai pateikiama Lietuvos krepšinio istorija, svarbiausi pasiekimai ir laimėjimai. Organizuojamos parodos, konferencijos, koncertai, E-sporto čempionatai. „Krepšinio namų“ statybos prasidėjo 2018 m. rudenį, šiuo metu jau kyla sienos. Kaip vyksta statybos galite gyvai stebėti ir daugiau apie projektą sužinoti čia: https://parama.krepsinionamai.lt/.

„Krepšinio namai – kur pergalės ir širdis!“

Parašykite komentarą