Muzikinis spektaklis skirtas J. Naujaliui 2
Kultūra

Interaktyvus socialinių tinklų spektaklis „MIRGĖJIMAS“

Ar galėjote įsivaizduoti, kad jūsų FACEBOOK galėtų virsti savotiška teatro scena? Komentarai – scenarijumi, o live’ai  – mizanscenomis, kurias įtakojate ar norima linkme pakreipiate jūs patys?

Tą patirsite pasirinkę unikalų ir įtraukiantį MIRGĖJIMĄ.
„Mirgėjimas“ –  interaktyvus jaunų teatro kūrėjų spektaklis Facebook socialiniame tinkle. Jis kviečia kartu su Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriais aktyviai įsitraukti į virtualų teatrinį žaidimą – tyrimą, kurio tikslas – suprasti nesaugų šiuolaikinį pasaulį per konspiracijos teorijas ir savo pačių reakcijas.

FACEBOOK platformoje spektaklio dalyviai konstruos žinučių, pranešimų, nuorodų, diskusijų tinklą. Specialioje  FB grupėje turėsite galimybę rinktis, kiek norite įsitraukti į vyksmą – ar aktyviai veikti, t.y. komentuoti, dalyvauti diskusijose, pateikti savo informaciją, kreipti siužetą norima linkme, ar likti tik stebėtojais.

Čia niekas jūsų neteis, priešingai, kvies išlaisvinti savo fantaziją arba pasinerti į netradicinį  relaksacijos seansą.

Premjeros  trukmė – 4 dienos (kovo 2-5 d.) nuo 19.30 val. iki 20.30 val.

Mirgėjimas – tai burtai, sužavintys minias savo mistika; tai magija, kuri vėliau tas minias užmigdo ir priverčia daryti kas nurodyta; tai migla, užmigdanti milžinus.

 

Spektaklio režisierius  Augustas Gornatkevičius, dramaturgė  Paulina Okunytė, medijų menininkas Gytis Dovydaitis, vaizdo menininkas Ridas Beržauskas.

 Vaidina NKDT aktoriai: Deividas Breivė, Marius Karolis Gotbergas, Inga Mikutavičiūtė, Kęstutis Povilaitis, Roberta Sirgedaitė, Greta Šepliakovaitė, Aistė Zabotkaitė.

Parašykite komentarą