kariai
Karyba

Ilgąjį savaitgalį Karo akademijoje kariūnai nenuobodžiauja

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos pirmo kurso Saulės mūšio kuopos kariūnai nusprendė penktadienį prasidėjusį savaitgalį praleisti aktyviai. Dvi dienas Akademijoje vyko kuopą sudarančių skyrių varžybos, kurių finale – išrinktas geriausias skyrius.

„Nenorėjome tik ramiai ilsėtis ar sportuoti salėje. Nusprendėme, kad geriausiai aktyvų poilsį galime turėti atlikdami įvairias dabar galimas rungtis. Nors ir varžėmės, vis tiek mes buvome ir visada esame komanda. Todėl visi kartu ir šįkart galėjome išbandyti savo jėgas, – sakė kariūnai. – Kai nori pasiekti gerų rezultatų, turi ir pasistengti – tai motyvuoja!”

Kariūnai buvo viena komanda, tačiau laikėsi reikalavimų, šiuo metu keliamų karantino metu. Varžyboms parengtos rungtys buvo karinės. Jas rengė ir joms vadovavo taip pat kariūnai.

Pirmąją dieną Saulės mūšio kuopos skyriai – juos atstovaujantys pirmakursiai – turėjo atpažinti ginkluotę ir techniką, kirsti užminuotą vietovę, atlikti logines užduotis ir surinkti ginklą tamsoje. Antrąją dieną jiems lietus nebuvo kliūtis, todėl įveikė kliūčių ruožą, traukė virvę. Tada buvo išrinktas ir apdovanotas geriausias skyrius.

Kariūnai žada ir toliau aktyviai ilsėtis Karo akademijoje, nes taip gali sukurti gerą nuotaiką, o kartu išlaikyti ir gerą fizinį pasirengimą pratyboms.

Saulės mūšio kuopos varžybų akimirkos

 Nuotraukos Eimanto Genio

Parašykite komentarą