Miestas

Idėjų konkurse „Kauno akcentai“ – trys naujovės menininkams

Kauno miesto savivaldybės rengiamas meninių idėjų konkursas „Kauno akcentai“ metų pabaigą pasitinka stipriai atsinaujinęs. Konkurso programa papildyta gatvės menu, supaprastintas paraiškų teikimas, o į konkursą menininkai galės aplikuoti ištisus metus. 

Atsižvelgus į menininkų bendruomenės poreikius, „Kauno akcentų“ programa papildyta nauja sritimi. Nuo šiol bus finansuojami ne tik šviesos instaliacijų ir dizaino projektai, bet ir gatvės meno idėjos.

„Gatvės menas – svarbi Kauno identiteto dalis. Todėl jos įtraukimas į „Kauno akcentus“ buvo būtinas sprendimas. Komisijos patvirtintos idėjos gaus miesto finansavimą, o netrukus padėsime spręsti ir dar vieną gatvės menininkams kylantį sunkumą – sienų radimo klausimą“, –  teigė Kauno vicemeras Andrius Palionis.

Pateikti idėjas bus paprasčiau

Patvirtinta ir dar viena „Kauno akcentų“ naujovė, idėjų autoriams palengvinsianti  paraiškų teikimo procesą. Nebelieka laiko apribojimų projektų teikimui – nuo šiol idėjos bus priimamos visus metus, todėl tikimasi sulaukti dar daugiau paraiškų, kurios garantuotų spartesnį kokybiškų akcentų atsiradimą mieste.

Supaprastinta ir paraiškų teikimo procedūra. Nuo šiol paraiškos bus teikiamos elektroniniu būdu interneto svetainėje http://akcentai.kaunas.lt.

Įgauna pagreitį 

„Kauno akcentai“ yra trečius metus iš eilės vykstantis, analogų Lietuvoje neturintis idėjų konkursas. Jo dalyviai savo darbais gali papuošti įvairias Kauno vietas, svarbiausia – unikalumas, savitumas, originalumas ir bendra kūrinio dermė su aplinka.

„Planeta X“, „Degantys akmenys“, „Lenktynės“ – tik maža dalis miestą puošiančių meno kūrinių. Nuo programos pradžios įvairiose miesto vietose jau atsirado 17 akcentų, o artimiausiu metu bus įgyvendinta dar 18 projektų. Prie visų patvirtintų idėjų realizavimo prisideda Kauno miesto savivaldybė. Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti čia – http://akcentai.kaunas.lt.

Parašykite komentarą