AlanWalker Sorry e1613894909183
Pramogos

Į „YouTube“ populiariausiųjų dešimtuką patekęs Alanas Walkeris pristato naujieną

Vienas populiariausių muzikos prodiuserių pasaulyje, „YouTube“ kanale patekęs į daugiausia sekėjų turinčių atlikėjų dešimtuką, Alanas Walkeris pristato singlą „Fake a Smile“ (liet. k. – suklastok šypseną). Dainą atlieka „TikTok“ platformoje pernai itin sparčiai išpopuliarėjusi amerikietė Salem Ilese. Jos superhitas „Mad at Disney“ minėtame socialiniame tinkle įkvėpė daugiau nei 3 mln. vaizdo įrašų.

Alanas Walkeris, Salem Ilese – „Fake a Smile“

https://youtu.be/6tkaatkbC2Y

Naujausias Alano Walkerio singlas „Fake a Smile“ yra apie tuos kelis ypatingus žmones, kurie geba padėti net tamsiausiomis gyvenimo akimirkomis. „Šį singlą kūriau gana ilgai. Man labai patinka jo idėja. Tuo pačiu kviečiu atkreipti dėmesį į Salem balsą“, – sako žymusis norvegas.

Kartu su daina pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame tęsiama „World of Walkers“ tema. Kinematografiniais užmojais garsėjančioje Alano Walkerio vaizdo klipų sagoje veiksmas vyksta išgalvotoje realybėje. Jos veikėjai naujausioje dalyje ir toliau susiduria su įvairiausiais iššūkiais.

„Labai tikiuosi, kad žmonėms patiks naujausia „World of Walkers“ dalis. Ją kūrėme kartu su bendražygiu, daugelio mano vaizdo klipų autoriumi Kristianu Bergu“, – pasakoja „Kanų liūtų“ ir „Brit Awards“ laimėtojas A. Walkeris.

Daugiau nei 600 festivalių ir arenų per penkis metus pasirodęs Alanas Walkeris jau netgi kelis kartus viešėjo ir Lietuvoje. Tiesa, šiuo metu, kaip ir didžioji dauguma atlikėjų, išgyvena koncertinę pauzę. Vis dėlto jis nenustoja leisti naujos muzikos. Dar šiemet išėjo ir kitas singlas – „Sorry“. Dainos vaizdo klipas yra dedikuotas 2020 m. prarastoms akimirkoms.

Alanas Walkeris, ISAK – „Sorry“

https://youtu.be/72agGC5b_Yo

Praeityje žymusis norvegas bendradarbiavo su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Zara Larsson, Bruno Mars, britų grupe „Coldplay“ ir daugeliu kitų. Pasaulinių turų metu jis apšildė tokias garsenybes kaip Rihanna ir Justinas Bieberis.

Alanas Walkeris yra Z kartos atstovas, užaugęs skaitmeniniame pasaulyje. Nuo pat mažens jis domėjosi programavimu ir grafiniu dizainu. Muziką jaunuolis ėmė kurti sekdamas kitų prodiuserių darbus ir žiūrėdamas mokymus „YouTube“ kanale. Dabar pačio Alano Walkerio  kūrybos peržiūros „YouTube“ siekia kone 10 mlrd. Jis, be abejonės, yra populiariausias norvegas šioje platformoje.

Iš viso Alanas Walkeris gali pasigirti daugiau nei 50 mlrd. perklausų internete, kurios nuolat auga. Staigiai užklupusio populiarumo norvegas sulaukė būdamas vos 17 metų. 2015 m. jis išleido kūrinį „Faded“, kuris Alaną katapultavo į šokių muzikos topus. Netrukus vaikinas metė mokslus ir pilnai atsidavė muzikai.

 

Parašykite komentarą