Oxylabs Kaunas 2
Miestas

Į sparčiausiai augusių Europos įmonių sąrašą patekusi „Oxylabs“ atidaro biurą Kaune

Viešųjų duomenų rinkimo sprendimus verslui teikianti bendrovė „Oxylabs“ birželio 16 d. atidarė naują biurą Kaune, „Magnum“ verslo centre. Į prestižinį „Financial Times“ sparčiausiai augančių Europos įmonių reitingą šiemet patekusi bendrovė pirmuoju etapu laikinojoje sostinėje planuoja įdarbinti per 60 žmonių.

Anot „Oxylabs“ generalinio direktoriaus Juliaus Černiausko, būstinės Kaune atidarymas buvo tik laiko klausimas – šiame mieste yra stiprios aukštosios mokyklos, gyvena daug talentingų profesionalų, iš kurių ne vienas jau dabar dirba bendrovėje.

„Per gana trumpą laiką – vos daugiau nei 5 metus – tapome viena iš pasaulinių viešųjų duomenų rinkimo sektoriaus lyderių. Mums intensyviai augant, kartu didėja ir įvairių sričių profesionalų poreikis. Kadangi visiems komandos nariams norime suteikti geriausias įmanomas darbo sąlygas, priėmėme sprendimą įsikurti Kaune“, – sako J. Černiauskas.

„Oxylabs“ įsikūrė verslo centre „Magnum“, esančio centrinėje miesto dalyje šalia Laisvės alėjos, senamiesčio, autobusų ir traukinių stoties. 600 kv. m ploto erdvėje bus įrengtos ergonomiškos, transformuojamos darbo vietos, didelė poilsio zona su žaidimų konsolėmis ir ramybės erdve bei išėjimas į terasą su vaizdu į Nemuno salą.

„Oxylabs“ pirmuoju etapu Kaune planuoja sukurti 60 naujų darbo vietų ir neatmeta tolesnės plėtros galimybės. Bendrovė laikinojoje sostinėje kvies prie komandos prisijungti programuotojus, rinkodaros specialistus, duomenų analitikus, verslo operacijų, klientų aptarnavimo, dizaino, žmogiškųjų išteklių, pardavimo ir kitų sričių profesionalus.

Prie spartaus augimo prisideda inovacijos

„Oxylabs“ Šių metų kovą paskelbtame „Financial Times“ sudaromame sparčiausiai augančių Europos įmonių reitinge savo industrijoje ji užėmė pirmą ir tapo  greičiausiai augusia viešųjų duomenų rinkimo sprendimų įmone Europoje.

Viena iš išskirtinių galimybių, kurią „Oxylabs“ suteikia savo komandos nariams – įsirašyti savo vardą tarp garsiausių pasaulio išradėjų. Šiuo metu virš 20 įmonės darbuotojų yra registruoti išradėjai, kurių sukurtos pažangios inovacijos yra užpatentuotos Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Lietuvoje esame bene daugiausiai patentų JAV registruojanti įmonė, o tai reiškia, kad kiekvienas, prisijungęs prie mūsų, gali būti ne tik „Oxylabs“ darbuotoju, bet ir oficialiu, pasaulyje pripažintu išradėju. Esame užregistravę jau daugiau nei 20 patentų, tačiau nestovime vietoje – kviečiame darbuotojus reguliariai kurti naujas idėjas, o realiausias iš jų – patentuojame ir įgyvendiname“, – sako pašnekovas.

„Oxylabs“ intensyvią plėtrą žada vykdyti ir toliau. Dar šią vasarą planuojama Vilniaus biurą perkelti į kuriamą „CyberCity“ miestelį. Artimiausiuose planuose ir būstinių kitose Europos šalyse atidarymas.

Darbuotojams – papildomos vertės ir paskatos tobulėti

„Oxylabs“ darbuotojus Kaune sieks pritraukti ne tik tradiciniais būdais, tačiau ir įvairiomis papildomomis vertėmis: galimybėmis tobulėti ir nuolat kelti kvalifikaciją, lanksčiomis darbo sąlygomis, kitomis naudomis.

„Oxylabs“ nuosekliai investuojama ir į darbuotojų tobulėjimą – jiems siūlomi tiek virtualūs, tiek gyvi mokymai, suteikiamos galimybės kelti kompetenciją pagal individualų poreikį. Be to, jie gali pasirinkti iš kur nori dirbti, todėl tikimės, kad nauja būstinė Kaune paskatins kolegas pasinaudoti proga prasiblaškyti: Vilniuje dirbančius kviesime apsistoti ir padirbėti iš Kauno, o naujuosius laikinosios sostinės kolegas – atvirkščiai, į Vilnių“, – pasakoja „Oxylabs“ generalinis direktorius.

Anot jo, pačiame biure siekiama sukurti atmosferą, kuri labiau primintų namus, o ne darbą. Pavyzdžiui, interjeras suplanuotas rūpinantis patogumu: kruopščiai parinkti ergonomiški stalai, apšvietimas, daug dėmesio skirta poilsio erdvėms, o virtuvės zonoje galima rasti maisto pilnus šaldytuvus, gausybę užkandžių ir skanėstų.

„Stiprią komandą suburti mums padeda ir didelis dėmesys vidinei kultūrai, kuri pagrįsta atvirumu, tarpusavio pasitikėjimu ir nuolatiniu eksperimentavimu. Norėdami sukurti kažką naujo, turime nueiti ilgą kelią, kuriame pasitaiko ir nesėkmių. Todėl „Oxylabs“ nebijome klysti – kiekvienas kolega turi visapusišką komandos palaikymą ir laisvę priimti sprendimus“, – pažymi J. Černiauskas.

Apie Oxylabs

„Oxylabs“ yra viena iš viešųjų duomenų rinkimo sprendimų lyderių pasaulyje. Įmonių grupė teikia duomenų rinkimo ir tarpinių serverių (proxy) paslaugas verslui. Tarp jos klientų – daugiau nei 1000 įmonių, įskaitant kelias dešimtis į „Fortune 500” sąrašą patenkančių didžiausių JAV kompanijų. Bendrovės misija – suteikti kiekvienam verslui, tiek smulkiajam, tiek stambiajam, galimybę pasitelkti didžiuosius duomenis konkurencingumui didinti.

Parašykite komentarą