MEGA
Pramogos

Į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ grįžta pramogos

Prasidėjus masinei šalies gyventojų vakcinacijai ir sumažėjus susirgimų COVID-19 skaičiui, laisvėja karantino suvaržymai verslui, todėl vis daugiau verslo sektorių atnaujina savo veiklą. Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ praneša taip pat jau grįžtantis prie jam įprasto darbo režimo. Nuo birželio 1 d. čia vėl duris atveria visos pramogų vietos, prisėsti pavalgyti galima dar daugiau kavinių ir restoranų, septynias dienas per savaitę savo pirkėjų laukia ir visos „Megoje“ įsikūrusios parduotuvės.

Pasak prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotojos Ievos Goštautaitės-Gedutės, LR Vyriausybės sprendimas leisti veikti visoms didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusioms prekybos, paslaugų ir pramogų vietoms ilgai lauktas – kai kurios iš jų dėl karantino suvaržymų veiklos negalėjo vykdyti nuo lapkričio 7 d. Taigi šiandien jos savo lankytojus pasitinka atsinaujinusios, pasirengusios užtikrinti saugią apsipirkimo patirtį ir, laikydamosi maksimalių saugumo reikalavimų, suteikti malonias pramogas.

Edukacija ir pramogos visai šeimai

„Viena iš vietų, kurios karantino pauzę išnaudojo atsinaujinimui, – edukacinis pramogų centras visai šeimai „CurioCity“. Čia įrengta nauja interaktyvi multisensorinė siena, įspūdingo ilgio karstyklės, besidriekiančios virš centre įrengtų patyriminių erdvių. Žaisdami vieni ar su vyresniaisiais savo šeimos nariais, vaikai čia gali išbandyti policininko, gydytojo, statybininko, ugniagesio, kirpėjo ir kitas profesijas, imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su gamtos reiškiniais, mokslo sritimis ir smagiai praleisti laiką. Nenumatytais atvejais tėvams į pagalbą pasirengusios ateiti budinčios auklės, kurios edukacinio pramogų centro darbo valandomis (taigi ir savaitgaliais) čia pat galės suteikti ir asmeninės vaikų nuo 3 m. priežiūros paslaugas“, – sako I. Goštautaitė-Gedutė.

Pasak I. Goštautaitės-Gedutės, birželio–rugpjūčio mėnesiais „CurioCity“ vėl rengiamos Miesto herojų, Jaunųjų lyderių ir Pasaulio atradėjų stovyklos. Pirmoji iš jų stovyklautojų lauks nuo birželio 28 d.

Į kino sales sugrįžo filmai

Pasiilgusiesiems naujų ar dar nematytų filmų bei norintiesiems jais mėgautis dideliame ekrane naujienų paruošė ir kino teatras. „Megoje“ veikiantis kino teatras „Cinamon“ atidarytas su trenksmu, t. y. jis ne tik įgyvendino didžiosios dalies kino salių ir laukimo zonų rekonstrukciją, bet ir žada kone kiekvieną vasaros savaitę savo repertuarą pildyti bent keletu naujų filmų. Čia jau dabar ką žiūrėti gali rasti ir siaubo, ir veiksmo, ir dramų, ir trilerių, ir filmų visai šeimai mėgėjai.

Pasak I. Goštautaitės-Gedutės, kino teatrai turi išlaikyti didesnius atstumus tarp žiūrovų, todėl į kino seansus gali parduoti mažiau bilietų nei laikotarpiu iki karantino. Taip užtikrinamas maksimalus saugumo reikalavimų lankymasis.

Gyvūnų mylėtojams duris atvėrė kontaktinis zoologijos sodas

Pasak „Megos“ atstovės, tuos, kurie domisi gyvūnais, nori juos apžiūrėti iš arti, paglostyti, pamaitinti, sužinoti apie juos įdomių faktų, turėtų pradžiuginti žinia, kad savo lankytojų jau laukia ir kontaktinis zoologijos sodas „Zoopark“. Jis veikia kasdien ir į jį atvykstant registruotis nereikia.

Azartiškiems – boulingas, sportiškiems – sporto klubas

Švelninant karantino suvaržymus, savo veiklą taip pat atnaujino prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrę boulingo ir biliardo namai „Strike House“. Be treniruoklių, teniso, badmintono, skvošo salių ir sveikatingumo paslaugų, sporto ir sveikatingumo centre „VS-FITNESS“ jau veikia ir pirtys, o nuo birželio 7 d. turintiesiems galimybių pasus ir laikantis atstumo reikalavimų bus atnaujintos grupinės treniruotės.

Pavalgyti viduje kviečia dar daugiau restoranų

Viduje savo lankytojus jau aptarnauja „Megoje“ įsikūrę „Grill London“, „Manami“, „Paslėpti receptai“, „Skonis“, „Sushi Express“, „Talutti“, „Bajorų kiemas“, „Gan Bei City“ ir „Hesburger“ restoranai. „Čili pica“ lankytojus viduje žada pradėti aptarnauti nuo birželio 3 d., o „CanCan Pizza“ – nuo birželio 4-osios.

Primename, kad nuo praėjusio savaitgalio leidimą dirbti visas septynias dienas per savaitę gavo iki šiol tik darbo dienomis galėjusios veikti nebūtinųjų prekių, taip pat įėjimo iš lauko neturėjusios parduotuvės. Visoms prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusioms parduotuvėms jau dirbant visas savaitės dienas, pirkėjai apžiūrėti vasaros kolekcijos drabužių, avalynės, sporto ir laisvalaikio, vaikų prekių, susipažinti su kosmetikos, parfumerijos, juvelyrikos, interjero, elektronikos ir kitomis naujienomis vėl gali jiems patogiu metu – tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais.

Parašykite komentarą