Sportas

Į pirmąjį zumbos festivalį Lietuvoje kviečiantis šokėjas Saulius Skambinas žada neįtikėtinus potyrius

„Jei šį sekmadienį, lapkričio 18 d., turėsite laisvo laiko, norėsite pajudėti ir patirti šį tą naujo, užsukite į Kauno sporto halę, kur su kolegomis iš „Timeless“ organizuoju pirmąjį mūsų šalyje zumbos festivalį“, – sakė žinomas šokėjas Saulius Skambinas, pridurdamas, kad tam, jog sudalyvautum istoriniame sporto įvykyje, jokio specialaus pasiruošimo nereikia.

Jau žinoma, kad į aktyvią šventę suvažiuos dešimtys zumbos trenerių su savo mokiniais iš visos šalies. Tačiau, pasak S. Skambino, festivalyje laukiame ir pavieniai zumbos mėgėjai.

„Svarbiausia turėti sportinę aprangą, o pareikšti norą dalyvauti renginyje galima ir likus vos pusvalandžiui iki jo pradžios“, – sakė vienas iš 13 val. prasidėsiančio įvykio sumanytojų.

Zumbą be sustojimo bus galima šokti tris valandas. Tuo metu scenoje treneriai keisis, o dalyviai judės tiek, kiek norės – pusvalandį, valandą ar visą renginio laiką.

„Jokio spaudimo ir įsipareigojimų. Ateini, pašoki, nueini paplepėti su draugais, vėl grįžti. Norisi, kad dalyvauti festivalyje būtų tiesiog malonu“, – sakė S. Skambinas.

Anot jo, zumbos festivaliai yra populiarūs visame pasaulyje, todėl Lietuvoje vykstanti šventė nėra sporto pasaulio netikėtumas. Tiesa, anot S. Skambino, kodėl iki šiol tokie renginiai mūsų šalyje nevyko, sunku pasakyti.

Pats šokėjas zumba susidomėjo prieš keletą metų ir vėliau nusprendė, kad aktyvus laikas tokiose treniruotėse yra daug artimesnis jo būdui bei teikiantis daugiau naudos nei įprastai treniruoklių salėje atliekami pratimai.

„Ir kalorijų daugiau sudegini, ir pajudi, ir nenuobodu“, – savo pasirinkimą paaiškino S. Skambinas.

 

Parašykite komentarą